Winnie Harlow to modelka o wyjątkowej urodzie, która robi zawrotną karierę. O karierze w modelingu marzyła od dziecka, jednak sądziła, że prze chorobę będzie trudno osiągnąć jej sukces. Dziewczyna ma schorzenie zwane bielactwem, przez które jej czarnoskóre ciało pokrywają plamy jasnej karnacji. Jednak to czyni ją jeszcze bardziej oryginalną, co w tym roku wykorzystała marka Converse, czyniąc ją swoją ambasadorką (zobacz zdjęcia >>). Przyszedł czas na Nike - sportowy brand również zaprosił Winnie do współpracy, by promowała model butów Nike Air Vapormax. Jak mówi dziewczyna:

Nike wprowadza stroje kąpielowe dla muzułmanek. Czy hidżaby okażą się hitem sprzedażowym? >>

"Od zawsze byłam wielką fanką Nike. Mój pierwszy chłopak był fanatykiem modelu Air Max. Zawsze musiał mieć na nogach najświeższą parę tych butów, jaka wyszła na rynek, w białym kolorze. Pewnego dnia kupił mi taką samą parę, jak sobie - polubiłam te kicksy od pierwszego momentu włożenia ich na stopę. Od teraz też jestem ich fanką i zawsze muszę mieć najnowszy, biały model. Za to Nike Air Vapormax dają mi nieporównywalny komfort w trakcie chodzenia".  

 

Winnie Harlow w kampanii Nike Air Vapormax, fot. mat. prasowe

 

Warto wspomnieć, że modelka w lutym 2017 roku została twarzą okładki ELLE Canada. 22-latka stała się sławna po udziale w show "America's Next Top Model". Była gwiazdą kampanii Desigual oraz teledysku Beyonce. Przez swoją chorobę miała w życiu pod górkę, jednak nie przeszkodziło jej to w zatrzęsieniu światem modelingu. 

 

Winnie Harlow w kampanii Nike Air Vapormax - GALERIA >>

 

Ubrania Nike w sklepie ELLE: