Zendaya w trenczu i sportowych balerinach na ulicach Nowego Jorku

Zendaya przebywa obecnie w Nowym Jorku, gdzie promuje wyczekiwany przez wszystkich film "Challengers". Aktorka została przyłapana przez paparazzi w drodze do kina AMC na specjalny, prywatny pokaz. Choć przyzwyczaiła nas do olśniewających kreacji, które serwuje nam podczas premierowego tournée, tym razem postawiła na casulową stylizację. Zendaya miała na sobie luźne, czarne spodnie, nawiązujący do filmu szary T-shirt z napisem “I Told Ya" oraz klasyczny trencz. Największą uwagę zwracały jednak jej buty. 

ZendayaFot. Gotham/GC Images

Gwiazda serialu "Euforia" nie odmówiła sobie sportowego akcentu. To już tradycja, że jej stylizacje nawiązują do filmu, który obecnie promuje. Tym razem nie były to jednak szpilki z piłeczkami tenisowymi, a białe balerinki z siateczki przypominające te wkładane na kamienistą plażę. Kontrowersyjnie? Być może, ale coś nam podpowiada, że Zendaya wylansowała właśnie nowy trend.

Skopiuj ten look:

Hybrydowe buty to gorący trend na wiosnę 2024

Zaledwie wczoraj pisaliśmy o mokasyno-sneakersach wyprodukowanych przez markę New Balance, a już mamy kolejnego kandydata do miana "najbrzydszych butów" sezonu. Choć siateczkowe buty sportowe nie są nowością, tym razem nie znajdziemy w nich grubej podeszwy, a meshowa tkanina jest tak cienka, że widać przez nią palce stóp. Wyglądają dosłownie jak baleriny zakładane do wody. Skąd wziął się trend na mixowanie sportowego obuwia z eleganckimi modelami? Atrakcyjność hybrydowych butów polega nie tylko na ich dziwacznym uroku, ale także na praktyczności. Z jednej strony chcemy mieć funkcjonalne modele, które będą wygodne i sprawdzą się podczas drugich spacerów, a z drugiej, szukamy obuwia wpisującego się w trendy. Hybrydowe buty mają to wszystko.