Ewa Chodakowska od dłuższego czasu motywuje i zaraża pozytywną, sportową energią. Nie brakuje jej pomysłów, czasu i chęci na kolejne akcje. Już w najbliższą sobotę, 22 czerwca wspólnie z marką adidas, Ewa poprowadzi w Warszawie największy otwarty trening fitness. Wszystko to odbędzie się na Polu Mokotowskim.

Na swoim fan page'u Ewa Chodakowska zachęca do przyjazdu osoby z całej Polski:

"W najbizszą sobotę, najwiekszy trening otwarty.
Miejsce: Pola Mokotowskie! Godzina: 11:00! Zależy mi bardzo na powstaniu więzi między Wami i na zbudowaniu relacji, która może zaowocować przyjaźnią na całe życie. Wspólna pasja już jest. Przypnijcie do koszulek kartkę ze swoim imieniem i miastem, z którego przyjechałyście. Dzięki temu będziecie mogły się połączyć w grupy i jeśli jest taka szansa, kontynuować spotkania w swoim mieście".

Więcej informacji znajdziesz w zakładce na profilu www.facebook.com/adidaswomen, dzięki której to Ty decydujesz, jak będzie wyglądał ten dzień! Można wybrać ćwiczenia, muzykę, dodać zdjęcie z treningu, a nawet stworzyć hasło nakręcające do wspólnych ćwiczeń. Dołącz do #mygirls na fan page’u adidas Women i Ewy Chodakowskiej i poczuj radość płynącą z bycia razem.

My również będziemy uczestniczyć w tym wydarzeniu. Relacji szukajcie w weekend na naszym facebook'u.

 

Ewa Chodakowska poprowadzi największy otwarty trening fitness, fot. materiały prasowe adidas

 

Czytaj także:

Ewa Chodakowska w kampanii adidas>>