Kim jest Bianca Censori?

Bianca i Kanye zaczęli spotykać się na początku 2023 roku, krótko po burzliwym rozwodzie rapera z Kim Kardshian. Kim jest nowa wybranka Ye, a jak donoszą niektóre źródła, już oficjalnie żona? To urodzona w Australii 29-latka, która od 2020 roku pracuje jako architektka w marce Yeezy, należącej do Kanye. Za­nim zwią­zała się z raperem, Bian­ca z długimi, ciemnymi włosami przy­po­mi­na­ła je­go by­łą żo­nę. Po spo­tka­niu ścięła je i rozjaśniła, decydują się na fry­zu­rę pi­xie cut. Według doniesień była to dopiero pierwsza ingerencja Ye w jej wizerunek. 

Niepokojący związek z Kanye Westem

Relacja rapera i architektki od początku wzbudzała kontrowersje, jednak internauci zaczęli poważnie niepokoić się o Biancę latem 2023 roku, gdy do sieci trafiły ich wspólne zdjęcia z europejskich wakacji. Paparazzi wielokrotnie "przyłapali" Biancę w szokujących stylizacjach wymyślonych przez Kanye. Atmosferę podgrzał artykuł, który ukazał się w "Daily Mail" tuż po zakończeniu ich podróży. Osoba z bliskiego otoczenia rapera podała, że stworzył on zestaw zasad, które obowiązują jego żonę. Kanye ma ponoć kontrolować co je i jak ubiera się Bianca. Kobieta ma także ćwiczyć i „nigdy się nie odzywać”. W raporcie znalazło się więcej niepokojących doniesień dotyczących ich związku. Według źródła, Cesori została zmanipulowana przez Ye: "Nie ma już własnego zdania i jest mu posłuszna, ponieważ przekonał ją, że są członkami rodziny królewskiej”.

Najdziwniejsze stylizacje żony Kanye Westa

Do grona zaniepokojonych dołączyli rodzice Censori, którzy ledwo poznają ostatnimi czasy swoją córkę. "Jej rodzina i przyjaciele są zawstydzeni, ponieważ sytuacja staje się coraz gorsza" – powiedziało źródło w rozmowie z "Daily Mail". "Bianca najwyraźniej nie zdaje sobie sprawy, że to, co nosi, jest nie tylko obrzydliwe i daje zły przykład, ale także potencjalnie łamie prawo" – dodał informator.

Fot. Swan Gallet/WWD via Getty Images

Biancę można było zobaczyć na Instagramie Kanye w bardzo ryzykownych strojach, ale nie tylko tam. Kobieta wielokrotnie pokazała się w przestrzeni publicznej prawie naga. Pewnego razu zamiast koszulki wyszła na miasto z poduszką, którą to zakrywała biust, a następnego widziana była w samych rajstopach naciągniętych aż na klatkę piersiową. Najwięcej kontrowersji wzbudził jednak jej strój składający się jedynie z... przezroczystego płaszcza przeciwdeszczowego! Wczoraj z kolei zaskoczeniem było obuwie, a raczej jego brak. Bianca pojawiła się wraz z mężem w Disneylandzie, a jej stopy były owinięte jedynie cielistymi taśmami.

Pomimo spekulacji, że Kanye kontroluje swoją partnerkę i dyktuje jej, co ma ubierać, niektórzy twierdzą, że to wyraz jej kreatywności i Bianca jest taką samą artystką jak Ye. My jednak dołączamy do grona tych zaniepokojonych.