Bądź w kontakcie z ELLE.pl!

Czekamy na Twoje pytania, komentarze i opinie.

Jeśli chcesz być na bieżąco, zapisz się na nasz newsletter i zostań prenumeratorem ELLE!

POZNAJ NAS BLIŻEJ

Marta Tabiś-Szymanek

redaktor prowadząca ELLE.pl

marta.tabis-szymanek@elle.pl

Ewa Stępień

redaktor ELLE.pl

Z wypiekami na twarzy oglądam i inspiruję się kolekcjami Riccardo Tisci dla Givenchy, Dior, Acne, Calvin Klein, czy Rag & Bone. Jestem również fanką minimalizmu i streetwearu.

Dniami i nocami śledzę stylizacje gwiazd i modelek oraz newsy z ich życia. Po godzinach trenuję pole dance, fitness, a także biegam.

ewa.stepien@elle.pl

STRONA REDAKTORA

Agnieszka Wróbel

redaktor ELLE.pl

W serwisie ELLE.pl prowadzę Facebooka, śledzę trendy i piszę o popkulturze. Od nowych piosenek wolę te starsze. Tak samo mam z filmami. Siedzę po uszy w latach 90.

agnieszka.wróbel@elle.pl

STRONA REDAKTORA

Anna Tobiasz, redaktor e-commerce

Anna Tobiasz

redaktor e-commerce

Moda pociąga mnie w każdym wydaniu. Na wybiegu, w teatrze i na planie filmowym, dlatego po pracy z zafascynowaniem zgłębiam tajniki zawodu kostiumografa. Zawsze wiem, gdzie kupić najmodniejsze dodatki sezonu, a w serwisie ELLE.pl nowe trendy promuję głównie w ujęciu e-commerce.

Chociaż tęsknym wzrokiem spoglądam w stronę estetyki lansowanej przez Phoebe Philo pod szyldem Céline (jeszcze z akcentem nad „e”), na co dzień najchętniej sięgam po wzorzystą sukienką, jeansy i parę ciężkich workerów. Po godzinach znajdziecie mnie na sali tanecznej lub nad jednym z kryminałów Agathy Christie i dużym kubkiem sojowego latte.

anna.tobiasz@elle.pl

Aleksandra Urbaniak, redaktor e-commerce

Aleksandra Urbaniak

redaktor e-commerce

Pasjonuje mnie tematyka beauty, zwłaszcza od naukowej strony. Czytanie składów INCI traktuję prawie jak hobby. Stale poszukuję kosmetyku idealnego, dzięki któremu będę mogła schować swój podkład do szuflady. Jeśli go namierzę – na pewno dowiesz się o nim pierwsza z mojego artykułu na ELLE.pl.

Przełom lat 80. i 90. i era supermodelek to moje ulubione rozdziały w historii mody. Bliska jest mi też estetyka Anthony’ego Vaccarello, dyrektora kreatywnego Yves Saint Laurent. Po godzinach zgłębiam tajniki azjatyckiej kuchni i wodzę palcem po mapie marząc o kolejnej podróży do dalekich krajów.

aleksandra.urbaniak@elle.pl

 

Karolina Liczbińska

Redaktor ELLE.pl / redaktor treści reklamowych

karolina.liczbinska@elle.pl

STRONA REDAKTORA

Redakcja magazynu ELLE

Marta Tabiś-Szymanek - redaktor naczelna

Marketing i promocja

Małgorzata Nocuń-Zygmuntowicz

Małgorzata Gołębiewska

Reklama

Małgorzata Gurbała

Ewelina Dorda

burdamedia.pl

 

 

Chcesz się podzielić swoimi uwagami, sugestiami i pomysłami? Napisz do nas na adres online@elle.pl