Bądź w kontakcie z ELLE.pl!

Czekamy na Twoje pytania, komentarze i opinie.

Jeśli chcesz być na bieżąco, zapisz się na nasz newsletter i zostań prenumeratorem ELLE!

POZNAJ NAS BLIŻEJ

Marta Kowalska

redaktor prowadząca ELLE.pl

Najpierw zakochałam się w Internecie, dopiero potem w modzie - przyznaję bez zażenowania. Prowadzę serwis, tak samo emocjonując się nową kolekcją Givenchy, urodowymi newsami, jak i statystykami odwiedzin w Google Analytics.

Jeśli na ELLE.pl przeczytacie o startupach w świecie mody albo nowym modelu biznesowym największych marek odzieżowych, możecie mieć pewność, że pod tekstem znajdziecie mój podpis.

marta.kowalska@elle.pl

STRONA REDAKTORA

Ewa Stępień

redaktor ELLE.pl

Z wypiekami na twarzy oglądam i inspiruję się kolekcjami Riccardo Tisci dla Givenchy, Dior, Acne, Calvin Klein, czy Rag & Bone. Jestem również fanką minimalizmu i streetwearu.

Dniami i nocami śledzę stylizacje gwiazd i modelek oraz newsy z ich życia. Po godzinach trenuję pole dance, fitness, a także biegam.

ewa.stepien@elle.pl

STRONA REDAKTORA

Agnieszka Wróbel

redaktor ELLE.pl

W serwisie ELLE.pl prowadzę Facebooka, śledzę trendy i piszę o popkulturze. Od nowych piosenek wolę te starsze. Tak samo mam z filmami. Siedzę po uszy w latach 90.

agnieszka.wróbel@elle.pl

STRONA REDAKTORA

Agnieszka Niedzielak-Kowalska

redaktor ELLEdeco.pl

Z zapałem tropię nowości w świecie designu, piszę o pięknych wnętrzach, prowadzę podcast o skarbach vintage - Retrospekcja. Fanka Friedricha i starych kilimów. Typ zdecydowanie sportowy.

agnieszka.niedzielak@burdamedia.pl

STRONA REDAKTORA

Aleksandra Zawadzka, redaktor ELLE.pl

Aleksandra Zawadzka

Redaktor ELLE.pl / redaktor treści reklamowych

Ekscytuje mnie to, że moda ma wiele twarzy: zarówno artystyczną, jak i biznesową, może przemawiać przez polityków, ściśle współpracować z nowymi technologiami i mieć osobiste znaczenie. Do łez wzrusza mnie twórczość Alexandra McQueena, do działania motywuje charakter Vivienne Westwood. Na bieżąco śledzę nowości – także w urodzie, kulturze i tkance miejskiej, wyciągam ciekawe historie z przeszłości oraz badam sprawy społeczne. O tym piszę. Szeroka rozpiętość tematyczna przydaje mi się też w treściach reklamowych i projektach specjalnych, za które dodatkowo odpowiadam w ELLE.pl.

aleksandra.zawadzka@elle.pl

STRONA REDAKTORA

Anna Tobiasz, redaktor e-commerce

Anna Tobiasz

redaktor e-commerce

Moda pociąga mnie w każdym wydaniu. Na wybiegu, w teatrze i na planie filmowym, dlatego po pracy z zafascynowaniem zgłębiam tajniki zawodu kostiumografa. Zawsze wiem, gdzie kupić najmodniejsze dodatki sezonu, a w serwisie ELLE.pl nowe trendy promuję głównie w ujęciu e-commerce.

Chociaż tęsknym wzrokiem spoglądam w stronę estetyki lansowanej przez Phoebe Philo pod szyldem Céline (jeszcze z akcentem nad „e”), na co dzień najchętniej sięgam po wzorzystą sukienką, jeansy i parę ciężkich workerów. Po godzinach znajdziecie mnie na sali tanecznej lub nad jednym z kryminałów Agathy Christie i dużym kubkiem sojowego latte.

anna.tobiasz@elle.pl

Aleksandra Urbaniak, redaktor e-commerce

Aleksandra Urbaniak

redaktor e-commerce

Pasjonuje mnie tematyka beauty, zwłaszcza od naukowej strony. Czytanie składów INCI traktuję prawie jak hobby. Stale poszukuję kosmetyku idealnego, dzięki któremu będę mogła schować swój podkład do szuflady. Jeśli go namierzę – na pewno dowiesz się o nim pierwsza z mojego artykułu na ELLE.pl.

Przełom lat 80. i 90. i era supermodelek to moje ulubione rozdziały w historii mody. Bliska jest mi też estetyka Anthony’ego Vaccarello, dyrektora kreatywnego Yves Saint Laurent. Po godzinach zgłębiam tajniki azjatyckiej kuchni i wodzę palcem po mapie marząc o kolejnej podróży do dalekich krajów.

aleksandra.urbaniak@elle.pl

Redakcja magazynu ELLE

Joanna Lorynowicz - redaktor naczelna

Marketing i promocja

Małgorzata Nocuń

Dominika Tabaczyńska

Reklama

Małgorzata Gurbała

Ewelina Dorda

burdamedia.pl

 

 

Chcesz się podzielić swoimi uwagami, sugestiami i pomysłami? Napisz do nas na adres online@elle.pl