Emily Ratajkowski, Kim Kardashian, Kendall Jenner, a także jej przyjaciółka Nicola Peltz-Beckham – każda z nich straciła w zeszłym sezonie głowę dla skórzanego trencza. Płaszcz z zaznaczoną talią powrócił do łask, a trend podchwycili również domy mody na czele z Chanel i Versace, którzy przedstawili okrycie wierzchnie w wielu odsłonach. Kultowy element odzieży wierzchniej, niezmiennie kojarzony z "Matrixem", został okrzyknięty najmodniejszym płaszczem w zeszłym roku. Jeżeli myślałyście, że w tym sezonie pożegnamy się ze skórzanym trenczem, jesteście w błędzie. A przynajmniej tak twierdzi Selena Gomez, która nie zamierza z niego zrezygnować. Gwiazda inspiruje do wyciągnięcia z szafy nie tylko płaszcza, ale również wysokich kozaków. Udowadnia również, że kolor czerwony wciąż jest na topie. 

Selena Gomez zadaje szyku w czerwonym trenczu i wysokich kozakach

Temperatury za oknem nie rozpieszczają, dlatego naszą uwagę przykuła Selena Gomez, która wybrała się na mecz Knicksów ze swoim chłopakiem Bennym Blanco. Gwiazda wybrała kobiecą stylizację, inspirowaną kultowym “Matrixem”. 31-letnia artystka ostatnio eksperymentuje ze stylem i wychodzi jej to naprawdę świetnie. Niedawno zaprezentowała wyrafinowaną odsłonę kokardek, a teraz przekonuje, że zarówno fason skórzanego, klasycznego trencza z podkreślonymi, mocnymi ramionami i talią, a także kolor czerwony wciąż są na topie. Selena połączyła płaszcz z czarnymi, wysokimi kozakami. Te ponadczasowe buty sprawdzą się nie tylko jesienią, ale – jak się okazuje – także wczesną wiosną. 

fot. Sarah Stier/Getty Images

Selena Gomez przekonuje, żeby skórzany płaszcz o wyrazistym czerwonym odcieniu nosić jako sukienkę. Ten klasyczny element wierzchni ma jednak wiele odsłon. Świetnie pasuje również do casualowych jeansów na co dzień w połączeniu ze sneakersami – najlepiej adidas Gazelle lub Samba. Wyjątkowo kobieco prezentuje się zestawiony z szykownymi kozakami, dokładnie tak, jak zrobiła to Selena. Artystka ostatnio promienieje i widać, że świetnie czuje się, eksperymentując ze stylizacjami. Jest najlepszą inspiracją, zarówno w kwestii stylu, jak i dbania o siebie!