Treningi "Ruszamy na maty! By ELLE Sport & Warsaw Pilates" to nasz zbiorowy quality me-time, podczas którego solidnie wzmacniamy mięśnie, ale w duchu slow. Pilates to system ćwiczeń, który wzmacnia mięśnie brzucha, pośladków, ud i pleców, przez co poprawia postawę ciała. Pozwala też się wyciszyć, bo wymaga 100% skupienia na tu i teraz. Stawia na jakość i dokładność, a nie na tempo. To świetny trening dla tych, którzy chcą na chwilę zwolnić i spojrzeć na świat z innej perspektywy. Wierzymy, że treningi pilates to nie tylko sposób na smukłą sylwetkę, ale też przyjemność i pretekst do miłego spędzenia czasu z koleżankami w oryginalnych okolicznościach przyrody. Dlatego po wielu tygodniach spędzonych w czterech ścianach przełamujemy rutynę i wychodzimy z lekcjami pilatesu do nietypowych miejsc w Warszawie. Ogromne zainteresowanie pierwszym wydarzeniem zmotywowało nas do zorganizowania kolejnych spotkań. Tym razem maty Joy in me rozłożymy na trawniku tuż przy wejściu do Westfield Arkadia, pod gołym niebem!

Zajęcia 4 września poprowadzi Irena Melcer z polecenia Igi Majewskiej (znanej na instagramie jako Warsaw Pilates). Na trwającej godzinę lekcji będziemy wzmacniać i wydłużać mięśnie, które na co dzień trzymają nas w pionie. Skupimy się na klasycznych ćwiczeniach pilates na brzuch, plecy i pośladki oraz na przyjemnym, głębokim oddechu. W pełnym skupieniu będziemy wzmacniać najsłabsze mięśnie, wydłużać te skrócone i rozluźniać te przeciążone. Zajęcia będą dostosowane do każdego poziomu zaawansowania, a prowadząca wyjaśni technikę każdego ćwiczenia krok po kroku.

Cena biletu: 24,99 zł

Miejsce: zielona strefa przy wejściu do Westfield Arkadia

Limit miejsc: 14 osób w każdej grupie

Łącznie: 28 miejsc w 2 grupach w dniu 4.09., godz. 17.30 i 20.00

* Podczas wydarzenia zadbamy o wszystkie środki bezpieczeństwa i higieny. Kameralny skład grupy pozwoli zachować odpowiedni dystans. Na miejscu będzie można ćwiczyć na własnej macie, ale umożliwimy też skorzystanie z dokładnie i każdorazowo zdezynfekowanej maty Joy in me. Regulamin wydarzenia znajduje się TUTAJ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Irena Melcer (@irenamelcer) Sty 9, 2020 o 2:50 PST