Treningi "Ruszamy na maty! By ELLE Sport & Warsaw Pilates" to nasz zbiorowy quality me-time, podczas którego solidnie wzmacniamy mięśnie, ale w duchu slow. Pilates to system ćwiczeń, który wzmacnia mięśnie brzucha, pośladków, ud i pleców, przez co poprawia postawę ciała. Pozwala też się wyciszyć, bo wymaga 100% skupienia na tu i teraz. Stawia na jakość i dokładność, a nie na tempo. To świetny trening dla tych, którzy chcą na chwilę zwolnić i spojrzeć na świat z innej perspektywy. Wierzymy, że treningi pilates to nie tylko sposób na smukłą sylwetkę, ale też przyjemność i pretekst do miłego spędzenia czasu z koleżankami w oryginalnych okolicznościach przyrody. Dlatego po sukcesie zeszłorocznej edycji wracamy do Was z kolejnymi niecodziennymi miejscami do ćwiczeń. Po raz drugi w tym sezonie maty Joy in me rozłożymy na iBarce, zacumowanej przy Przystani Nowa Fala, obok Muzeum Sztuki Nowoczesnej. iBarka należy do floty Miami Wars i specjalnie dla uczestniczek tego spotkania wyruszył podczas zajęć w krótki rejs.  

Pilatesowy rejs 21 lipca poprowadzi Iga Majewska (Warsaw Pilates). W tym sezonie pilates będziemy ćwiczyć z obręczami (tzw. magic circle), które są dodatkowym wyzwaniem i urozmaiceniem podczas zajęć na matach. Oprócz wzmacniania mięśni brzucha, skupimy się też na udach, pośladkach, ramionach i plecach, dla których magic circle jest niezastąpionym asystentem ćwiczeń. Będziemy pracować w spokojnym tempie i bardzo dokładnie, a instruktorka wyjaśni każdy ruch i jego technikę od podstaw. Ćwiczymy dla zdrowia i dobrego samopoczucia, aby z zajęć wyjść z uczuciem dopiętego gorsetu i wydłużenia. To uczucie jest zasługą unikalnego miksu ćwiczeń wzmacniających i rozciągających, które w pilatesie wykonuje się przy optymalnym ustawieniu miednicy, klatki piersiowej i szyi.

Cena biletu: 40 zł

Miejsce: iBarka, zacumowana obok Przystań Nowa Fala, Bulwary Wiślane na wysokości Muzeum Sztuki Nowoczesnej

Limit miejsc: 10 osób w każdej grupie

Łącznie: 22 miejsc w 2 grupach w dniu 21.07, godz. 17:00 i 18:30 (z racji tego, że barka wypływa w rejs prosimy o punktualne przybycie)

Podczas wydarzenia zadbamy o wszystkie środki bezpieczeństwa i higieny. Kameralny skład grupy pozwoli zachować odpowiedni dystans. Na miejscu będzie można ćwiczyć na własnej macie, ale umożliwimy też skorzystanie z dokładnie i każdorazowo zdezynfekowanej maty Joy in me. Regulamin wydarzenia znajduje się TUTAJ

Bilety na wydarzenie znajdziesz tutaj: