Treningi ,,Ruszamy na maty! By ELLE Sport & Warsaw Pilates to nasz zbiorowy quality me-time, podczas którego solidnie wzmacniamy mięśnie, ale w duchu slow. Pilates to system ćwiczeń, który wzmacnia mięśnie brzucha, pośladków, ud i pleców, przez co poprawia postawę ciała. Pozwala też się wyciszyć, bo wymaga 100% skupienia na tu i teraz. Stawia na jakość i dokładność, a nie na tempo, więc to świetny trening dla tych, którzy chcą na chwilę zwolnić i spojrzeć na świat z innej perspektywy. W tym przypadku – również dosłownie. Wierzymy, że treningi pilates to nie tylko sposób na smukłą sylwetkę, ale też przyjemność i pretekst do miłego spędzenia czasu z koleżankami w oryginalnych okolicznościach przyrody. Dlatego po tygodniach spędzonych w czterech ścianach przełamujemy rutynę i wychodzimy z lekcjami pilatesu do nietypowych miejsc w Warszawie. Ogromne zainteresowanie pierwszym wydarzeniem zmotywowało nas do zorganizowania kolejnego spotkania. Maty Joy in me ponownie rozłożymy na niedostępnym na co dzień tarasie Elektrowni Powiśle, pod gołym niebem, z widokiem na rzekę, Stadion Narodowy i zieloną stronę Wisły.

Zajęcia 14 lipca poprowadzi Iga Majewska (Warsaw Pilates). Na trwającej godzinę lekcji będziemy wzmacniać i wydłużać mięśnie, które na co dzień trzymają nas w pionie. Skupimy się na klasycznych ćwiczeniach pilates na brzuch, plecy i pośladki oraz na przyjemnym, głębokim oddechu. W pełnym skupieniu będziemy wzmacniać najsłabsze mięśnie, wydłużać te skrócone i rozluźniać te przeciążone. Zajęcia będą dostosowane do każdego poziomu zaawansowania, a prowadząca wyjaśni technikę każdego ćwiczenia krok po kroku.

Startujemy o godzinie 17:30 (grupa I), a druga grupa wejdzie na dach o 19:00. Nie martwcie się o pogodę - jeśli będzie padać Elektrownia zaprosi nas na przeszklony taras. Dla każdego uczestnika przewidziana jest drobny upominek od ELLE i partnerów wydarzenia.

Cena biletu: 30 zł

Limit miejsc: 12 osób w każdej grupie

Łącznie: 24 miejsca w 2 grupach

* Podczas wydarzenia zadbamy o wszystkie środki bezpieczeństwa i higieny. Kameralny skład grupy pozwoli zachować odpowiedni dystans. Na miejscu będzie można ćwiczyć na własnej macie, ale umożliwimy też skorzystanie z dokładnie i każdorazowo zdezynfekowanej maty Joy in me.

REGULAMIN