Treningi ,,Ruszamy na maty! By ELLE Sport & Warsaw Pilates to nasz zbiorowy quality me-time, podczas którego solidnie wzmacniamy mięśnie, ale w duchu slow. Pilates to system ćwiczeń, który wzmacnia mięśnie brzucha, pośladków, ud i pleców, przez co poprawia postawę ciała. Pozwala też się wyciszyć, bo wymaga 100% skupienia na tu i teraz. Stawia na jakość i dokładność, a nie na tempo, więc to świetny trening dla tych, którzy chcą na chwilę zwolnić i spojrzeć na świat z innej perspektywy. W tym przypadku – również dosłownie. Wierzymy, że treningi pilates to nie tylko sposób na smukłą sylwetkę, ale też przyjemność i pretekst do miłego spędzenia czasu z koleżankami w oryginalnych okolicznościach przyrody. Dlatego po tygodniach spędzonych w czterech ścianach przełamujemy rutynę i wychodzimy z lekcjami pilatesu do nietypowych miejsc w Warszawie. Ogromne zainteresowanie pierwszym wydarzeniem zmotywowało nas do organizowania kolejnych spotkań. 

Przy okazji tego spotkania mamy dla Was niespodziankę, dodatkową aktywność! Warsztaty z oddychania i medytacji poprowadzi certyfikowana trener oddechu i nauczycielka jogi, Marysia Prokop. 

Maty Joy in me ponownie rozłożymy w przestrzeni Stalownia Studio One, znajdującej się w centrum artystycznej warszawskiej Pragi, przy ul. Szwedzkiej. Ta postindustrialna przestrzeń na czas naszych zajęć zamieni się w spokojną oazę do praktyki pilatesu i medytacji. 

Zajęcia pilates 17 października poprowadzi Iga Majewska (Warsaw Pilates). Na trwającej godzinę lekcji będziemy wzmacniać i wydłużać mięśnie, które na co dzień trzymają nas w pionie. Skupimy się na klasycznych ćwiczeniach pilates na brzuch, plecy i pośladki oraz na przyjemnym, głębokim oddechu. W pełnym skupieniu będziemy wzmacniać najsłabsze mięśnie, wydłużać te skrócone i rozluźniać te przeciążone. Zajęcia będą dostosowane do każdego poziomu zaawansowania, a prowadząca wyjaśni technikę każdego ćwiczenia krok po kroku.
Dodatkowe 40 min poświęcimy na warsztaty z oddychania i medytacji, które poprowadzi Marysia Prokop. Podczas warsztatu oddechowego nauczymy się świadomego kontrolowania oddechu. Sesja oddechowa składa się dwóch etapów. Na początek wejdziemy w stan głębokiej relaksacji po to żeby uwolnić napięcia w ciele, a następnie będziemy eksplorować serie ćwiczeń oddechowych, które pomogą nam nauczyć się prawidłowego, pełnego oddychania.

Startujemy w sobotę o godzinie 9:30 (grupa I), a druga grupa wejdzie do Sali o 11:30.
Dla każdego uczestnika przewidziany jest upominek od ELLE.

Cena biletu: 50 zł

Limit miejsc: 11 osób w każdej grupie

Rozkład zajęć w poszczególnych grupach:

Grupa I: 9:30 zajęcia pilates,10:30 warsztaty z oddychania

Grupa II: 11:30 warsztaty z oddychania, 12:10 zajęcia pilates 

* Podczas wydarzenia zadbamy o wszystkie środki bezpieczeństwa i higieny. Kameralny skład grupy pozwoli zachować odpowiedni dystans. Na miejscu będzie można ćwiczyć na własnej macie, ale umożliwimy też skorzystanie z dokładnie i każdorazowo zdezynfekowanej maty Joy in me.
W przestrzeni prosimy poruszać się w maseczce. Maseczkę można zdjąć zajmując miejsce na macie, w momencie rozpoczęcia się zajęć. 

REGULAMIN

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Iga Majewska (@warsawpilates) Cze 20, 2020 o 11:33 PDT

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez ༺Maria Prokop༻ (@maria_prokop_yoga) Sie 15, 2020 o 7:39 PDT