Sport od jakiegoś czasu staje się modniejszy niż najdroższa torebka Chanel. Lepiej spędzać wieczory na siłowni niż na zakupach, bo później można pochwalić np. się zgrabnym ciałem i lepszym zdrowiem. Sport inspiruje projektantów (wystarczy chociażby przypomnieć sobie ostatnie pokazy Chanel, by przekonać się, że nawet Karl Lagerfeld uległ manii sportu). Modelki, sportsmenki, trenerki apelują, że by cieszyć się smukłą sylwetką, nie trzeba (a raczej nie wolno!) się głodzić. Wystarczy pływać, biegać, uprawiać karate… co jeszcze? Zobacz kogo śledzić na Instagramie, by się tego dowiedzieć i nabrać motywacji na wyjście na aerobik.

1. Izabel Goulart (@iza_goulart)
Brazylijska top modelka gra w tenisa, ćwiczy na siłowni i biega. Wystarczy spojrzeć na jej ciało, by nabrać trochę motywacji i wybrać się na fitness. 

2. Tracy Anderson (@tracyandersonmethod)
Tracy pokazuje jak odpowiednio ćwiczyć zarówno gwiazdom jak i "zwykłym śmiertelnikom". Jeśli nie wiesz jak wrócić do formy po ciąży ta trenerka zaprezentuje Ci jak. Lekcje Tracy dostępne są na płytach DVD, a zdjęcia z treningów na Instagramie. 

3. Ewa Chodakowska (@chodakowskaewa)
Polska trenerka, która sympatię swoich fanów zdobyła na Facebooku i YouTube'ie. Jej popularność wzrastała z każdym kolejnym "skalpelem", a to z kolei przekładało się na sukces medialny i sprzedażowy jej książki, która przez kilka tygodni nie znikała z pierwszego miejsca najchętniej kupowanych. Jej ciało, ćwiczenia i dobre rady znaleźć też można na Instagramie. 

4. Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)
Żona słynnego piłkarza i blogerka. Mistrzyni kuchni ekologicznej trenuje karate. Jest wielokrotną medalistką Mistrzostw Świata, Europy oraz Polski.

5. Maja Salamon (@maja_salamon)
Może jej profil na Instagramie nie jest najbardziej "sportowy", ale polska top modelka co jakiś czas wstawia zdjęcia z nart, basenu i treningu. Maja szczególnie kocha bikram jogę. Tę pasją zaraża swoje koleżanki po fachu (między innymi Magdę Jasek), a po zakończeniu pracy w branży chce zostać trenerką. Więcej na ten temat znajdziecie tutaj. 

6. Mary Helen Bowers (@balletbeautiful) 
Profesjonalna balerina uczy jak tańczyć, wrócić do formy po ciąży i przekonuje, że ćwiczyć można wszędzie (zobacz jej zdjęcia z Paryża!)

7. Katarzyna Wolska (@catarinaapolonia) 
Trenerka personalna , która na Instagram wrzuca zdjęcia z wakacji (podczas których ćwiczy), fotki z treningów (między innymi jak dźwiga sztangę) i krótkie filmiki jak najbardziej efektywnie zacząć uprawiać sport.

8. Sylwia Wiesenberg (@sylwia_tonique)
Miłośniczka sportu i zdrowego odżywiania. Na jej Instagramie pełno jest kolorowych zdrowych smoothies i zdjęć z treningów….z umięśnionymi przystojniakami.

9. Bianca Cheah (@biancamaycheah)
Przepiękne zdjęcia zdrowego jedzenia, imponujące pozy i piękne wygimnastykowane ciało. Założycielka Sporteluxe.com i miłośniczka jogi.

10.Gisele Bündchen (@giseleofficial)
Najlepiej zarabiająca top modelka na świecie wie jak dbać o swoje piękne ciało. Szczególnie kocha jogę, a niesamowite pozy ćwiczy w parku, w sali treningowej i na , podczas sesji, na wyjazdach i… oglądając telewizję z dzieckiem.

11. Kasia Bigos (@kasia_bigos_trenerka)

Instruktorka fitness, pole dance i CrossFit. Jak nikt inny potrafi zmotywować do ćwiczeń! Na jej profilu znajdziecie sporo inspirujących zdjęć.

Fitness girls. Kogo obserwować na Instagramie? - Zobacz zdjęcia>>