Wśród aktywności znalazły się m.in. wydarzenia pod hasłem #SprandiCCCChallange, podczas których Mariusz Jakubowski (@jakubowskijakubowski) i Karolina Erdmann (@karolinaerdmann) pokazali jak prawidłowo wykonać ćwiczenie i jakich błędów przy tym nie popełniać. Do ruchu na pewno motywuje Cię również pełna żywiołowych utworów playlista Natalii Kusiak (@nataliakusiak), trening z Karoliną Erdmann (@karolinaerdmann) czy zajęcia z poprawnego treningu z Katarzyną Żbikowską (@kasia_thinkandmove). A po wszystkim, dla relaksu i odpoczynku, włącz medytację z Basią Tworek (basiatworek_ninjayogi) i przygotuj zdrowy koktajl z Kasią Kniolą (@detoxikate). Zajęcia, które odbyły się w ramach akcji RESOLUTIONS znajdziecie w zapisanych live na instagramowym profilu marki oraz na profilach prowadzących. 

Ale zanim przystąpisz do treningu przygotuj odpowiedni strój - wybrałyśmy 7 modeli butów sportowych, z którymi zrealizujesz wszystkie noworoczne postanowienia. Wszystkie już niedługo znajdziesz na stronie ccc.eu i w otwartych salonach CCC. 

7 modeli butów, które pomogą Ci realizować sportowe postanowienia noworoczne: New Balance

Energetyzujący kolor, który wprawi Cię w dobry nastrój już w trakcie przygotowań do ćwiczeń? My wybrałyśmy model marki New Balance w pięknym, łososiowym kolorze. 

7 modeli butów, które pomogą Ci realizować sportowe postanowienia noworoczne: Adidas

Jeśli szukasz klasycznego, ponadczasowego modelu postaw na ten marki Adidas - jest lekki i ekstremalnie wytrzymały, sprawdzi się świetnie podczas domowych treningów. I te urocze różowe akcenty!

7 modeli butów, które pomogą Ci realizować sportowe postanowienia noworoczne: Reebok

Ten model marki Reebok wiosną i latem chętnie będziemy nosić także poza domową siłownią. Delikatne kolory i gruba piankowa podeszwa sprawiły, że od razu wpisałyśmy je na naszą motywacyjną wishlistę

7 modeli butów, które pomogą Ci realizować sportowe postanowienia noworoczne: Sprandi

Dziewczęcy kolor, mnóstwo przeszyć i uroczy detal na podeszwie - uwielbiamy! 

7 modeli butów, które pomogą Ci realizować sportowe postanowienia noworoczne: Skechers

Jeśli nie macie w swojej szafie jeszcze żadnego modelu butów sportowych marki, które sprawdzą się podczas domowego treningu,  to postaw na model wykończony siateczkowym materiałem Skechers - jest lekki i dobrze amortyzuje. 

7 modeli butów, które pomogą Ci realizować sportowe postanowienia noworoczne: Sprandi

Choć w naszym zestawieniu przeważa raczej róż i beż, to nie oznacza że zapomniałyśmy o fankach baby blue. Model w tym odcieniu znajdziecie w ofercie marki Sprandi. 

7 modeli butów, które pomogą Ci realizować sportowe postanowienia noworoczne: Puma

I na koniec koszykarska inspiracja - beżowy model marki Puma zimą będzie towarzyszył nam podczas treningów na macie w domu, a wiosną na pobliskim boisku. 

Czytaj też: Te torebki-bagietki pokochały influencerki i redaktorki mody - pochodzą z nowej kolekcji marki Jenny Fairy "Retro Vibes" i dostępne są w wielu kolorach!>>