"Retro Vibes" 

Retro obsesja ogarnęła w tym roku nie tylko Instagram i modowe magazyny, ale także wybiegi - sylwetki inspirowane stylem vintage podczas wiosenno-letnich pokazów zobaczyłyśmy ponad 300 razy. My same coraz częściej wyszukujemy w archiwach zdjęć Cher, Brigitte Bardot, Edie Sedgwick czy księżnej Diany, a następnie inspirowane stylem ikon tamtych czasów tworzymy swoje codzienne stylizacje. 

Na Instagramie hashtag "retro" zebrał już ponad 32 miliony oznaczeń

I bardzo nas to cieszy. Ciągle rosnąca tendencja na odkrywanie stylu retro nie umknęła także najpopularniejszym markom na naszym modowym rynku. Dostępny w CCC brand Jenny Fairy stworzył ostatnio kapsułową kolekcję "Retro Vibes" - małą, ale pełną perełek. Znajdziecie w niej dodatki, w których zdążyły się już zakochać dziewczyny z branży. 

Ta jedyna 

Największym obiektem adoracji jest torebka-bagietka, którą widziałyśmy już na Instagramch Jessici Mercedes i Julli Wieniawy. Torebkę, z którą niegdyś nie rozstawała się Carrie Bradshaw w tym sezonie pokochały nie tylko influencerki, ale także stylistki, redaktorki mody i buyerki. Model ze zdjęcia znajdziecie w CCC w 7 kolorach i dwóch różnych wykończeniach - lakierowanym i pokrytym teksturą przypominającą krokodylą skórę. Nasz faworyt? Teksturyzowany stalowy błękit. 

Bagietka to jednak nie jedyna it-bag w nowej kolekcji marki. W kapsule znalazła się także inna niewielka torebka - tym razem inspirowana modelami, które w czasach młodości nosiły nasze mamy. Model z dwiema oddzielonymi kieszonkami także dostępny jest w 2 wykończenaich i w szerokiej gamie kolorystycznej. Wygląda genialnie w połączeniu z prostymi dżinsami, krótkim topem i perłowym naszyjnikiem. Poza torebkami w kolekcji znalazła się także jedna para butów - botki na grubym słupku i z dużą klamrą kojarzą nam się ze stylem fenomenalnej Jane Birkin. Uwielbiamy!

Torebki oraz botki wchodzące w skład kolekcji kapsułowej znajdziecie już w salonach CCC i na stronie ccc.eu

Wszystkie zdjęcia z klimatycznej kampanii Jenny Fairy "Retro Vibes" znajdziecie w naszej galerii>> 

Photo credits: 

Fotograf: Frankiewicz & Rożniata 

Modelka: Lara Mullen 

Stylizacja: Agnieszka Ścibior 

Make-up: Wilson 

Włosy: Gor Duryan 

Scenografia: Michał Zomer 

Produkcja CCC: Bartosz Majkowski 

Dom produkcyjny: Warsaw Creatives