Treningi "Ruszamy na maty! By ELLE Sport & Warsaw Pilates" to nasz zbiorowy quality me-time, podczas którego solidnie wzmacniamy mięśnie, ale w duchu slow. Pilates to system ćwiczeń, który wzmacnia mięśnie brzucha, pośladków, ud i pleców, przez co poprawia postawę ciała. Pozwala też się wyciszyć, bo wymaga 100% skupienia na tu i teraz. Stawia na jakość i dokładność, a nie na tempo. To świetny trening dla tych, którzy chcą na chwilę zwolnić i spojrzeć na świat z innej perspektywy. Wierzymy, że treningi pilates to nie tylko sposób na smukłą sylwetkę, ale też przyjemność i pretekst do miłego spędzenia czasu z koleżankami w oryginalnych okolicznościach przyrody. Dlatego po sukcesie zeszłorocznej edycji wracamy do Was z kolejnymi niecodziennymi miejscami do ćwiczeń. Po raz pierwszy w tym sezonie maty Joy in me rozłożymy na tarasie The Roof SkyBar znajdującym się na 21 piętrze wieżowca Crowne Plaza Warsaw - The HUB, przy rondzie Daszyńskiego 2. 

Zajęcia 3 lipca poprowadzi Iga Majewska (Warsaw Pilates). W tym sezonie pilates będziemy ćwiczyć z obręczami (tzw. magic circle), które są dodatkowym wyzwaniem i urozmaiceniem podczas zajęć na matach. Oprócz wzmacniania mięśni brzucha, skupimy się też na udach, pośladkach, ramionach i plecach, dla których magic cirlce jest niezastąpionym asystentem ćwiczeń. Będziemy pracować w spokojnym tempie i bardzo dokładnie, a instruktorka wyjaśni każdy ruch i jego technikę od podstaw. Ćwiczymy dla zdrowia i dobrego samopoczucia, aby z zajęć wyjść z uczuciem dopiętego gorsetu i wydłużenia. To uczucie jest zasługą unikalnego miksu ćwiczeń wzmacniających i rozciągających, które w pilatesie wykonuje się przy optymalnym ustawieniu miednicy, klatki piersiowej i szyi.

Cena biletu: 40 zł

Miejsce: taras The Roof SkyBar, Crowne Plaza, THE HUB, Rondo Daszyńskiego 2

Limit miejsc: 10 osób w każdej grupie

Łącznie: 20 miejsc w 2 grupach w dniu 03.07, godz. 09:00, 10:30

Podczas wydarzenia zadbamy o wszystkie środki bezpieczeństwa i higieny. Kameralny skład grupy pozwoli zachować odpowiedni dystans. Na miejscu będzie można ćwiczyć na własnej macie, ale umożliwimy też skorzystanie z dokładnie i każdorazowo zdezynfekowanej maty Joy in me. Regulamin wydarzenia znajduje się TUTAJ

Bilety na wydarzenie znajdziesz tutaj: