O formę trzeba dbać, nawet, a zwłaszcza teraz. Wiedzą o tym także sportowcy, i choć kolejne Igrzyska Olimpijskie nie odbędą się w tym roku tylko w 2021, wszyscy nadal trenują i nawet nie myślą o urlopie. Tylko jak można trenować niektóre dyscypliny, skoro ośrodki sportowe są zamknięte i bezprawne jest spotykanie się, jak i uprawianie sportu drużynowego? Pewna rosyjska pływaczka postanowiła pokazać, jak teraz wyglądają jej treningi... bez basenu!

Rosyjska pływaczka pokazała jak trenuje bez wychodzenia z domu. To wideo jest hitem w internecie!

28-letnia Julija Jefimowa specjalizuje się w stylu klasycznym i na swoim koncie ma dwa srebrne medale z Igrzysk z Rio de Janeiro (100 i 200 m) oraz brązowy medal z Londynu (200 m). Jest też 6-krotną złotą medalistką Mistrzostw Świata na 50, 100 i 200 m w stylu klasycznym. Rosjanka nie może pozwolić sobie na przestój w treningach i trenuje z domu. Jak dba o formę? Jefimowa opublikowała na instagramie filmik, o którym teraz wszyscy mówią. Pływaczka pokazała jak "na sucho" pływa leżąc połową ciała na kuchennej wyspie. Mięśnie brzucha i pleców musi mieć z żelaza! I to właśnie ten moment zaskoczył internautów. Na Twitterze ma ponad 12 milionów wyświetleń!

Julija Jefimowa od końca 2013 do końca lutego 2015 były zdyskwalifikowana za podwyższony poziom DHEA (naturalny hormon steroidowy), który wykryto u niej w trakcie testu antydopingowego. 

Cały trening znajdziecie na instagramie Rosjanki:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Yuliya Efimova (@pryanya93) Kwi 9, 2020 o 12:46 PDT