Ashley Graham chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Gwiazda zasłynęła w świecie mody dzięki swojej urodzie i nieco większym wymiarom ciała. To bez wątpienia najsłynniejsza modelka plus size, którą mogliśmy zobaczyć w ostatniej kampanii H&M Studio oraz na okładce ELLE Canada (zobacz zdjęcia >>). Modelka pojawiła się także na wybiegu Michaela Korsa podczas tegorocznej edycji New York Fashion Week. Tym samym zapowiedziała nowe standardy panujące na pokazach, które sprzeciwiają się wychudzonym sylwetkom. 

Słynna modelka pokazała jak wygląda jej ciało miesiąc po porodzie. Na zdjęciu widać m.in. rozstępy >>

Ta słynna modelka pokazała jak wygląda nago będąc w ciąży. Widać rozstępy i niedoskonałości ciała >>

Aktywistka wczoraj, z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet, wystąpiła w wideo marki Lane Bryant, która produkuje odzież plus size. Znalazły się w niej również inne modelki o krągłych kształtach, z dumą pozujące w strojach sporowych lub seksownej bieliźnie. Każda z nich pokazała, ze "nie jest aniołkiem", co miało nawiązać do buntowniczego charakteru i...nierealnych wymiarów Aniołków Vicoria's Secret. Przekaz? Czas pokochać siebie za bycie kobietą oraz przestać dążyć do ideałów. Każda z nas ma na świecie ważną rolę - jest matką, siostrą lub przyjaciółką, która powinna wspierać bliskie sobie jak i obce kobiety. 

Kobieta tworzy historię. Niezależnie od tego, jaki ma kolor skóry, rozmiar jeansów czy ile ma lat. Ashley chce, żebyśmy o tym pamiętały i celebrowały swój "Dzień Kobiet" każdego dnia. Wszystkie jesteśmy tego warte!

Ashley Graham w wideo marki Lane Bryant - #InternationalWomenDay 2017: