Letnia kampania adidas by Stella McCartney kolejny raz motywuje nas do trenowania różnych dziedzin sportu. Od lekkoatletyki, po jogę, basen czy ćwiczenia na siłowni. W kolekcji znajdziemy moc energetyzujących kolorów i wzorów, które pozwolą nam wyróżnić się w tłumie. Twarzą kampanii została Karlie Kloss, ogłoszona nową gwiazdą "trzech pasków" w ubiegłym roku. Razem z nią na zdjęciach występuje instruktorka jogi Chelsey Korus oraz słynna sprinterka Octavious Freeman. Inspiratorki ze świata fitness mają zachęcać do przełamywania własnych barier i odkrywania pasji w codziennym ruchu. Jak mówi o kolekcji sama Stella McCartney:

"Z każdym sezonem staramy się jeszcze bardziej ulepszyć naszą odzież sportową, doskonaląc jej styl i techniczną wydajność. Na wiosnę 2017 postanowiliśmy zaprojektować stroje dla kobiet zorientowanych w sporcie, które sprawdzą się na każdy trening. Lubimy oglądać je w akcji!"

Kolekcje adidas by Stella McCartney są wegańskie (nie znajdziesz w nich skóry naturalnej) oraz stworzone z zaawansowanych technicznie materiałów. W nowej kampanii poza odzieżą przystosowaną do ćwiczenia w środku i na zewnątrz pojawiło się wiele akcesoriów. Pośród dodatków znalazły się klapki na basen, saszetki dla biegaczy czy wygodne plecaki, które pomieszczą każdy sportowy ekwipunek. 

Nową kampanię promuje wideo "Unleash your creativity". Sportowy gigant chce, żebyśmy poprzez sport uwolniły swoją kreatywność, tak jak zrobiło to 15 atletek, które wystąpiły w nagraniu. Są to m.in. Karlie Kloss, Hannah Bronfman czy Florencia Galarza. Ten filmik jest wystarczającą zachętą, by wyruszyć na trening!

adidas StellaSport wiosna-lato 2017 - ZDJĘCIA >>

adidas "Unleash your creativity" - WIDEO: