Black Friday 2020: adidas

Na oficjalnej stronie adidas zrobimy zakupy ze zniżką do 50%. Z ogromnej oferty wybraliśmy model "Ozweego Shoes", dostępny w sześciu wersjach kolorystycznych. But inspirowany jest wówczas futurystycznym modelem "Ozweego 3" z 1998 roku. Nie tylko świetnie wygląda, ale zadbano również o stronę techniczną - "Adiprene+ w przedniej części stopy ułatwia płynny ruch i pochłania siłę uderzenia w strategicznych obszarach", a "pod piętą gwarantuje nadzwyczajną amortyzację przy uderzeniu o podłoże". Idealnie dopasowane, dają poczucie stabilizacji i amortyzacji stopy. 

Black Friday 2020: Reebok

Tak jak w przypadku adidas, Reebok również proponuje "do -50%" na wybrane produkty. Wybór jest spory, a na dodatek przeceniono również lansowane w ostatnich miesiącach modele. Jednak my proponujemy klasykę. Kultowe Club C (wersja Stacked) są teraz dostępne w niższej cenie. Nawiązujące do lat 80. są niezwykle stylowe (pasują do wszystkiego!) i na dodatek bardzo wygodne. Mówimy to z doświadczenia, bo nasza redakcja je uwielbia. 

Uwaga, trzeba się spieszyć bo zostały ostatnie sztuki!

Black Friday 2020: Nike

Na stronie Nike dostępny jest rabat -25% na hasło "SHINE2020". Na co warto wykorzystać tę zniżkę? Na nowe Air Maxy! Marka oferuje różne wersje tego modelu (na dodatek kolory można dobrać według własnych upodobań), a na zdjęciu zaprezentowany jest but Nike Air Max 2090. Sneakers inspirowany Air Max 90 ma nową wersję amortyzacji podeszwy, a sam dobór barw jest genialnie skomponowany. 

Zniżka obowiązuje do 1.12.2020, a z kodu można korzystać wielokrotnie. 

Black Friday 2020: Puma

O 18 zaczyna się wielka obniżka na stronie Puma. Jeśli jednak już wam się spieszy to model ze zdjęcia kupicie taniej o 30% na stronie Vitkac. Model ‘Future Rider’ z Puma x The Hundreds stworzono w 80% z ekologicznych materiałów. Wykorzystano m.in. gumę i poliester z recyklingu, bawełnę organiczną oraz skórę garbowaną bez użycia chromu.Zastosowanie tlenków chromu może mieć toksyczne właściwości i oddziaływać na pracowników garbarni, ale także na samych właścicieli butów.

Black Friday 2020: Y-3 Yohji Yamamoto

W ofercie Vitkac znaleźliśmy również bardzo stylowe buty sportowe "Kaiwa". Zamszowe sneakersy z beżową podeszwę są teraz tańsze o 30%. Kto się skusi?