Siostry Femi po raz kolejny zabrały nas na wakacje w trakcie zimy. Tym razem odbyłyśmy mentalną podróż do słonecznego Maroko. To tam zostały wykonane zdjęcia nowej kampanii "Wild Heart", na sezon wiosna-lato 2018. Będziecie zachwycone - w kolekcji pojawiły się kostiumy surferskie, idealne do uprawiania sportów wodnych. Mają krój body i długi rękaw, są zabudowane pod szyją. Występują w trzech wariantach kolorystycznych: różowym, oliwkowym i biało-zielonym. Stroje ozdabiają wzory przypominające hawajskie kwiaty. Zakochałyśmy się w nich od pierwszego wejrzenia!

"Wild Heart to dzikość serca i energia, która przeradza się w printy – intensywne motywy zwierzęce, printy roślinne oraz boho. Kolekcja to 7 kapsuł, 7 historii dziewczyny Femi. Już wkrótce nadejdzie czas, aby opowiedzieć jedną z nich. Ty wybierz którą." - brzmi opis kampanii. 

Poza kostiumami do pływania i bikini do wylegiwania się na słońcu, w kolekcji znajdziecie dziewczęce sukienki, szorty, t-shirty czy sportowe bluzy. Wszystko, co przyda się na aktywny wyjazd! Femi Stories  zaprojektowały także długie koszule spinane paskiem w talii, które współgrają ze słomkowym kapeluszem, jak i butami do jazdy na deskorolce. Patrząc na zdjęcia kampanii coraz bardziej mamy ochotę na wakacje! Premiera kolekcji już 3 marca 2018.