PROMOCJA

Naklejki na ścianę. Ich główną zaletą jest plastyczność oraz oryginalność. Łatwo można je nakleić także tam, gdzie tapeta czy ukochany kolor farby nie mógłby w pełni się zaprezentować i wyglądałby smętnie. Tymczasem naklejka mieści się prawie wszędzie. Łatwa aplikacja oznacza, że nie wymagają one od użytkownika wywoływania w mieszkaniu małego trzęsienia ziemi (nieodłącznie związanego z malowaniem czy tapetowaniem). Naklejki to także brak nieestetycznych zacieków, trudnych do uniknięcia przy pierwszych eksperymentach z szablonami do malowania.

Do naklejek na ścianę z resztą już chyba nikogo nie trzeba przekonywać. Jako łatwy i szybki sposób na odświeżenie ściany od dawna goszczą w naszych mieszkaniach. Może nadszedł więc czas, by poeksperymentować z bardziej przyciągającymi uwagę wzorami? W dobrych sklepach z łatwością można znaleźć te rzadziej spotykane motywy. Do mieszkania iluzję ruchu wniosą wysuwające się zza rogu kamery filmowe, odbijające się od podłogi piłki czy zwieszające z sufitu minimalistyczne żarówki. Warto pamiętać, że takie naklejki (zwłaszcza dobrane w jasnych kolorach) spełniają wtedy funkcje podobną do fototapet - optycznie powiększą pomieszczenie.

To zwłaszcza świetne rozwiązanie do pokoju nastolatka. Mając tak duży wybór wzorów, łatwo znaleźć ten, który najlepiej oddaje zainteresowania młodego człowieka (na które zawsze powinno w młodzieżowym pokoju być miejsce!). Muzyka, sport czy podróże – co tylko naprawdę chciałoby się zobaczyć na swojej ścianie. A kiedy naklejka się znudzi, w porównaniu na przykład z tapetą, o ile łatwiej ją odkleić i zastąpić nową!

Nietypowe dekoracje - nowe wzory naklejek na ścianę - galeria>>