Wyjątkowa kolekcja ceramiki

Kolekcja MONPELLI od marki Paradyż daje niezwykłą swobodę wyborów i oferuje różnorodność stylów. Swoim unikatowym połączeniem kolorów, faktur i form otwiera przed nami wielkie możliwości aranżacyjne, pozwalając na skomponowanie wyjątkowej, spersonalizowanej przestrzeni. 

Oto kilka rozwiązań, które pomogą wprowadzić do domu atmosferę ciepła i przytulności.

Zagraj kolorem i fakturą

Pierwszym krokiem do stworzenia przytulnego miejsca jest świadomy wybór kolorów i faktur. Kolekcja MONPELLI proponuje nam bogatą gamę barw: od subtelnych szarości i beżów po intensywne czerwienie i głębokie błękity. Kombinacja tych kolorów pozwala na kreowanie wnętrz o różnorodnym charakterze, od spokojnych i stonowanych po energetyczne i pełne życia. Wybór stylu – czy może bardziej stylu wiodącego we wnętrzu – to dopiero początek. Warto skupić się na detalach i np. przełamać całość barwnym akcentem albo zdecydować się na wyrazistszy detal w jednym z pomieszczeń. Ta swoboda w łączeniu oraz układzie przemyślanych elementów kolekcji daje praktycznie nieskończoną liczbę aranżacji. Dzięki temu możliwe jest opracowanie zarówno projektów przyciągających uwagę, jak i bardziej stonowanych oraz ponadczasowych kompozycji. Dodatkowo faktura ceramiki przypominająca ręczne szkliwienie nadaje płytom niepowtarzalny charakter, co sprawia, że każda przestrzeń zyskuje na indywidualności.

Paradyż, kolekcja MONPELLI / Mat. prasowe

Światło jest kluczem

Nieocenioną rolę w tworzeniu przytulnych wnętrz odgrywa oświetlenie. Dzięki zastosowaniu płytek MONPELLI, które pięknie odbijają światło, możemy rozjaśnić nawet najciemniejsze zakątki naszego domu. Dobrze zaplanowane źródła światła – zarówno te główne, jak i dodatkowe lampy czy świeczniki – potrafią zbudować ciepłą i zachęcającą atmosferę, idealną do odpoczynku po długim dniu.

Paradyż, kolekcja MONPELLI / Mat. prasowe

Zieleń w roli głównej

Elementem, który niezawodnie wprowadza do wnętrza życie i świeżość, są rośliny. Umiejętnie dobrana zieleń w połączeniu z naturalnymi barwami kolekcji MONPELLI potrafi przemienić każde wnętrze w przytulny zakątek. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na bujne, duże rośliny, czy subtelną zieleń w formie mniejszych doniczek, zawsze będą one stanowiły źródło pozytywnej energii i spokoju.

Kolekcja MONPELLI to wspomniane wcześniej niezwykłe struktury, połysk i bardzo bogata paleta barw, od szarości, przez beże, terakotę, purpurowe czerwienie, aż do głębokich, nasyconych błękitów i zieleni, które umożliwiają powstanie nieoczywistych kompozycji. Jest to idealna kolekcja zarówno dla miłośników śródziemnomorskiego klimatu, jak i entuzjastów nowatorskiego designu. W każdym z wnętrz jednak rośliny będą mieć ogromne znaczenie – podkreślać charakter pomieszczenia i je ożywiać.

Paradyż, kolekcja MONPELLI / Mat. prasowe

Tekstylia, które otulają

Nie można mówić o przytulności wnętrza, nie wspominając o tekstyliach. Miękkie, przyjemne w dotyku materiały, takie jak wełniane pledy, puszyste dywany czy aksamitne poduszki, dodają ciepła każdej przestrzeni. Kolekcja MONPELLI ze swoimi ziemistymi tonacjami stanowi doskonałe tło dla bogactwa tekstyliów, które razem tworzą kojącą, domową atmosferę. Niezależnie od tego, czy wybierzesz naturalne, surowe odcienie, czy postawisz na feerię barw i faktur, z pewnością te dodatki zagrają z wystrojem wnętrza i dopełnią całość.

Paradyż, kolekcja MONPELLI / Mat. prasowe

Osobiste akcenty

Ostateczny krok do opracowania wnętrza, w którym czujemy się naprawdę „w domu”, to dodanie osobistych akcentów. Fotografie rodzinne, ulubione książki, pamiątki z podróży – wszystkie te elementy nadają wnętrzu indywidualny charakter i sprawiają, że staje się ono odzwierciedleniem naszych pasji, wspomnień i marzeń.

Wnętrze we własnym stylu

Wyobraźmy sobie jasne, przestronne wnętrze urządzone w stylu scandi. W takim otoczeniu dominują naturalne materiały, jasne drewno i stonowane kolory. Płytki MONPELLI w odcieniach Ash czy Ivory idealnie współgrają z tą estetyką, dodając wnętrzu ciepła i przytulności, jednocześnie zachowując jego minimalistyczny charakter. Subtelne faktury płytek ożywiają przestrzeń, nie przytłaczając jej, co pozwala na skomponowanie harmonijnego i spokojnego otoczenia sprzyjającego relaksowi.

Paradyż, kolekcja MONPELLI / Mat. prasowe

Dla miłośników wyrazistszych, pełnych życia aranżacji inspiracją mogą stać się jednak wnętrza w klimatach śródziemnomorskich. Tutaj kolekcja MONPELLI prezentuje swoją pełną paletę barw – od żywych czerwieni po głębokie błękity i zielenie. Użycie np. płytek w kolorze Olive lub Terra może stworzyć wrażenie, jakbyśmy przenieśli się do nadmorskiej willi, gdzie każdy kąt opowiada historię spędzonych tam letnich dni. Połączenie tych intensywnych kolorów z naturalnym drewnem, roślinnością i tkaninami jak len czy bawełna pozwoli na zbudowanie niepowtarzalnej, ciepłej i przyjemnej atmosfery

Możliwości zabawy kolekcją MONPELLI jest tak wiele! Czy to monochromatyczne wykończenia w stylu scandi, czy użycie kolorów Wine, Olive lub Terra w śródziemnomorskich klimatach nadmorskiej willi. Struktury, faktury, bogata paleta 12 kolorów oraz sensualne wykończenia to jest to, co oferuje pełna gama kolekcji, której uniwersalność jest tym samym unikatowa – mówi Anna Tępińska-Marcinek, współwłaścicielka Ceramiki Paradyż.

Paradyż, kolekcja MONPELLI / Mat. prasowe

Domowe ciepło na wyciągnięcie ręki

Pamiętaj, że to ty decydujesz o tym, co dla ciebie znaczy „przytulność”. Niezależnie od wybranej stylistyki, ważne jest, by każdy kąt twojego domu był miejscem, do którego zawsze chcesz wracać. Budowanie przytulnej przestrzeni z kolekcją MONPELLI to niezwykle przyjemny i satysfakcjonujący proces, pozwalający na pełną swobodę i eksperymentowanie z różnorodnymi zestawami, które wprowadzają do wnętrz dynamikę i głębię. Dzięki temu możliwe jest skomponowanie miejsca w jak najlepszym dla ciebie stylu.

Jednocześnie bogate wzornictwo oraz duża liczba proponowanych kolekcji, którą ma w swojej ofercie Ceramika Paradyż, umożliwi dobranie odpowiedniego stylu płytek do każdego wnętrza. Marka jest wiodącym producentem płytek ceramicznych w kraju. Od 35 lat ożywia wzornictwo, tworząc i dostarczając klientom w ponad 50 krajach innowacyjne produkty o unikatowym designie i najwyższej jakości.

Materiał promocyjny marki Paradyż