Oryginalne ozdoby na Boże Narodzenie z metką Loberon

Loberon oferuje dekoracje, które wynoszą świąteczne ozdoby na zupełnie nowy poziom. Sprawdź nasze TOP 6 przedmiotów, których próżno szukać w popularnych sieciówkach.

Uroczy koń Couffo

Idealny przykład magicznego świata nostalgii przeniesionego do współczesnego wnętrza? Figurka Couffo. Ręcznie malowana miniaturowa wersja klasycznego konia na biegunach przypomina stylowe zabawki z dawnych czasów, które budzą miłe wspomnienia.

Mat. prasowe

Dziadek do orzechów Serifa

Pięknie ozdobi kominek, półkę czy nawet stół. Wyjątkowe detale, takie jak naramienniki czy kręcona broda, podkreślają unikalność każdej figurki, ponieważ wszystkie egzemplarze zostały ręcznie pomalowane. To nie tylko jedyna w swoim rodzaju ozdoba, ale także doskonały pomysł na prezent.

Mat. prasowe

Domki z piernika Bichette

To uroczy dodatek, który przywołuje na myśl domowe wypieki. Wykonane z żywicy polimerowej trzy piernikowe domki tworzą świąteczny i przytulny klimat. Możesz ułożyć je w dowolny sposób, na tacy lub w połączeniu z zielenią jodły i bożonarodzeniowymi bombkami.

Mat. prasowe

Rodzina jeleni Olsen

Urocze dekoracje zachwycają niezwykłą starannością wykonania, wprowadzając do wnętrza naturalny akcent i atmosferę spokojnego spaceru po lesie. Stwórz przy ich pomocy kreatywną aranżację i wykreuj magiczną, zimową krainę. Każda z figurek została ręcznie pomalowana.

Mat. prasowe

Ozdoby wiszące Papeta

Nastrojowe zawieszki wykonane z żywicy polimerowej spełnią twoje marzenia o pięknych i oryginalnych dekoracjach na Boże Narodzenie. Rozczulające małe drewniane narty i łyżwy wyglądają niezwykle realistycznie. Przenieś się myślami w góry, nad zamarznięte jezioro i czerp inspirację z dziecięcych, zimowych zabaw.

Mat. prasowe

Świąteczne zawieszki Melisse

Finezyjnie zaprojektowane szklane zawieszki to małe dzieła sztuki. Zestaw zawiera tasiemki do zawieszania, dzięki czemu są gotowe do użycia. Czy może być coś bardziej oryginalnego i pięknego, niż starannie wykonane figurki w szklanych kulach z wykończeniem ze sztucznego śniegu?

Mat. prasowe

Wprowadź wyjątkowy urok i bożonarodzeniowy klimat do swojego domu dzięki ozdobom Loberon (do 28.11 możesz skorzystać z 20% rabatu na wybrane produkty świąteczne) . Każda z prezentowanych dekoracji, od nostalgicznych koników po eleganckie szklane zawieszki, wyróżnia się niepowtarzalnym charakterem. Ciesz się wysoką jakością, precyzyjnym wykonaniem oraz oryginalnym designem, który wprowadzi do twoich wnętrz atmosferę ciepła i przytulności.