Chatka Mikołaja 

Cottagecore w bożonarodzeniowym wydaniu? W trendzie są gałązki świerku zawiązane na jutowej girlandzie, zwierzęta pod różnymi postaciami, skrzaty, a także... grzyby! Inspiracje leśnym runem, które towarzyszyły nam całą wiosnę i lato - zarówno w modzie, jak i w kosmetykach, przemycamy również w świątecznych dekoracjach. W sklepach Carrefour znajdziecie czerwone i zielone muchomory w różnych rozmiarach. Odrobina brokatu dodaje im jeszcze więcej magii! 

Złote (nie skromne!)

Szczególnie jeśli w pojedynkę, bardzo dyskretnie, wyłaniają się z różnych zakątków Twojego mieszkania. Małe, ceramiczne, pozłacane figurki (spójrzcie tylko na tego konika na biegunach!), a także świeczniki i dekoracyjne talerze dodają subtelnego, świątecznego blasku. To również świetny pomysł na dekorację wigilijnego stołu! Z oferty Carrefour wybierzcie duże, złote talerze, które spełnią rolę podkładek - na nich połóżcie właściwą zastawę obiadową. Figurki choinek sprawdzą się w roli obrączek do materiałowych serwetek, a małe renifery z łatwością zamienisz w winietki - zawiąż każdemu zwierzakowi wstążkę z karteczką, na której napiszesz imię danego gościa.

Nowy kolor świąt

Czerwień i zieleń są już passé. Najmodniejszym kolorem tegorocznych świąt jest granat - wytworny i nienachalny. Jak przemycić go do wnętrz? Pod postacią dekoracyjnych ptaków, figurek skrzatów, rzeźbiarskich świeczników, wazonów i wieńców. Szukając w Carrefour dekoracji w kolorze navy blue zerknijcie również na półkę pełną złota - te dwa kolory pięknie się uzupełniają. 

Prywatny zaprzęg 

I to pełen reniferów! Szczerze przyznajemy, że same każdego roku na początku grudnia wyszukujemy nowości do naszych (i tak przepastnych) szafek z kubkami. W tym roku stawiamy na minimalizm, który dzięki małemu detalowi nabiera iście świątecznego charakteru. To rozwiązanie idealne dla tych, którzy ponad wszystko cenią sobie użyteczność ;)