Na łonie natury, w odpowiednim otoczeniu, odpoczynek będzie jeszcze bardziej efektywny. Bujna zieleń, na którą tak długo czekaliśmy, kusi nas swoimi świeżymi kolorami oraz słodkimi zapachami. Przebywanie w ogrodzie to czysta radość dla naszych zmysłów i cieszmy się każdą chwilą na świeżym powietrzu.

Zieleń stanowi doskonałą scenerię do przyjacielskich spotkań lub samotnych chwil z książką. Wyczarujmy zatem bardziej magiczny klimat i zadbajny o właściwą oprawę. Jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia, więc warto puścić jej wodze i odrobinę zaszaleć wykorzystując nie tylko meble ogrodowe, stoliki, skrzynki i donice, ale przede wszystkim akcesoria dekoracyjne. Wszelkiego rodzaju pojemniki lub słoiki mogą zamienić się w niezwykłe lampiony, a postawione lub zawieszone dadzą niezwykłe wrażenie, szczególnie wieczorową porą. Tkaniny i wzory to cudowne uzupełnienie wystroju ogrodu. Poduszki, pledy i koce na chłodniejsze dni to prosty sposób na dodanie koloru, który na tle zieleni ogrodu będzie jeszcze bardziej nasycony. Nie bójmy się mieszania poduszek, wybierzmy tyllko sposób ich zestawiania - kolorem, motywem przewodnim, fakturą. 

W ogrodzie świetnie sprawdzą się wyroby ze słomy, brzozy i wikliny (naturalnej, zielonej lub bielonej). Nadadzą lekkości i są ekologiczne. Kosze, siedziska, tace czy parawany to tylko część produktów, które idealnie pasują do ogrodowej scenerii.

Jednak prawdziwym hitem są hamaki, fotele hamakowe i ogrodowe huśtawki - super wygodne, odpowiednio wyprofilowane i sprawiające najwięcej radości!

Chillout w ogrodzie>>