Oświetlenie to bardzo ważny element wystroju wnętrza, jest jak biżuteria, która dopełnia stylizację i to właśnie od odpowiednich lamp zależy efekt końcowy. Trend na duże rozmiary można zauważyć już od kilku sezonów. Stoły, kanapy i przede wszystkim lampy przybierają ogromne rozmiary, byśmy mogli poczuć się jak dzieci wśród kolosalnych przedmiotów. 

Żyrandole, kinkiety, lampy podłogowe przypominające biurkowe prezentują się niezwykle okazale. Lampy wiszące w rozmiarze XXL bardzo efektownie wyglądają zawieszone po dwie lub trzy, dając spotęgowany efekt. Lampy stojące, ustawione obok kanapy czy fotela robią wrażenie dzieł sztuki w muzeum, ale nie pozbawiają wnętrza intymności.

W większych pomieszczeniach oraz biurach prezentują się spektakularnie. Przestrzeń doskonale eksponuje i podkreśla ich wielkość. Ale to również trafny wybór do mniejszych powierzchni. Salon czy jadalnia z dużą lampą robią wrażenie i nie potrzebują już żadnych innych elementów dekoracyjnych. Nie bójmy sie ich skali!

Światło daje poczucie bezpieczeństwa, a odpowiednia lampa jest dopełnieniem ciepłego wnętrza, zadbajmy więc o odpowiedni wybów i zaszalejmy z rozmiarem!

Lampy w rozmiarze XXL>>