Rozglądasz się za meblami, które łączą w sobie walory estetyczne i praktyczne? Projektów będących prawdziwym wyrazem luksusu i wysokiej jakości? Niezależnie od tego, czy urządzasz łazienkę, kuchnię, salon, sypialnię, garderobę czy prywatne biuro, stylowe meble klasy premium znajdziesz w ofercie Prato.

Pochodząca z Krakowa marka specjalizuje się w ich produkcji od lat, oferując zarówno gotowe modele, jak i projekty wykonane na zamówienie, stanowiące przedłużenie gustu, stylu życia czy charakteru klienta. Wybierając Prato, poznasz inny wymiar polskiego rzemiosła. Firma kładzie nacisk na innowacyjność, wysoką jakość i design. Kierunek jej rozwoju od początku wyznaczają zaawansowane technologie i najnowsze trendy wnętrzarskie. Prato wychodzi z założenia, że dom to coś znacznie więcej niż tylko cztery ściany. Swoją ofertę kieruje do każdego, kto chce czuć się w nim komfortowo, swobodnie i bezpiecznie, oraz wszystkich, którzy cenią sobie luksus i estetykę.

Mat. prasowe Prato

W przypadku mebli na zamówienie pierwszy etap procesu to rozmowa z klientem, by na tej podstawie przedstawić dostępne rozwiązania. Następnie przychodzi czas na pobranie wymiarów, przygotowanie projektu, wykonanie zamówionego produktu i wreszcie ostatni etap – montaż przez fachowców marki. Dla Prato jednym z najważniejszych elementów projektowania mebli jest poznanie klienta i uważne wsłuchanie się w jego potrzeby. Marka zrealizuje twój pomysł, wnosząc do niego swoją ekspercką wiedzę i doświadczenie.

Mat. prasowe Prato

Zakres działalności Prato obejmuje nie tylko produkcję mebli. Firma zajmuje się również planowaniem i tworzeniem inwestycji budowlanych. Oferuje usługi uwzględniające cały proces realizacji przestrzeni, w tym kompleksowe wykończenie pod klucz. W jej bogatym dorobku znajdują się takie prestiżowe osiedla, jak krakowskie PraDom700. Dzięki swojemu świeżemu spojrzeniu może pochwalić się ponadto projektami zrealizowanymi na rynkach zagranicznych.

Naszą największą zaletą i wyróżnikiem na rynku jest to, że jesteśmy w stanie samodzielnie wyprodukować 80% wyposażenia dowolnej przestrzeni – przeczytamy na stronie Prato.

Mat. prasowe Prato

Materiał promocyjny marki Prato