Wygodna sofa albo narożnik to serce domowej strefy relaksu. To tutaj często zasiadamy do rozmów podczas rodzinnych spotkań, tutaj gramy w planszówki albo gry na konsoli, uczestniczymy w seansach kina domowego, ucinamy sobie drzemkę, a czasem nocujemy gości. Ważne więc by ten mebel był wygodny, funkcjonalny, spełniający potrzeby użytkownika, a do tego służył przez długi czas. Ale to nie wszystko. Liczy się też dopasowany do naszego wnętrza wygląd i dobre wzornictwo. W poszukiwaniu idealnej kanapy, narożnika i foteli do salonu sprawdzamy ofertę Befame, polskiego producenta mebli tapicerowanych z Bielska-Białej. Od 25 lat eksperci tworzą tu produkty dobrej jakości na olbrzymią skalę. Od 3 lat proponują sofy i narożniki wyróżniające się także oryginalnym designem właśnie pod nazwą Befame. W ich kolekcji znaleźliśmy sporo interesujących modeli.

Ponadczasowy design

Uniwersalny styl, który wpasuje się w różne wnętrza?  Polecamy kolekcję Belavio. Pikowane poduchy i wysokie, metalowe nóżki to bestseller w ofercie Befame. Ponadczasowość - to wyróżnia modułowy mebel Laurent. Prostą, geometryczną formę wykończono tu ozdobną lamówką. Laurent ma modułowy charakter - z łatwością dopasujecie więc go do swojego wnętrza, także dzięki dużemu wyborowi tkanin. Miłośnikom ponadczasowej klasyki polecamy także kolekcję Moon.

Najnowsze trendy

Vintage szyk rodem z lat 70. to jeden z gorętszych ostatnio trendów. W ten styl doskonale wpisuje się narożnik Bullet, miękki, z zaokrąglonymi kształtami, "nadmuchaną tapicerką". My chętnie postawilibyśmy na Bullet w wersji pomarańczowej, choć wypadłby znakomicie także w wersji skórzanej. Zdecydowane, ale jednocześnie miękkie kształty modułowego narożnika Rio sprawiają, że dobrze sprawdzi się on w popularnej obecnie stylistyce loftowej. Po drodze mu również z nowoczesnymi wnętrzami. 

Urok glamour

Mieszkanie w stylu glamour? Kamienica? Waszą uwagę kierujemy na kolekcję Belissa od Befame. Szezlong, sofa albo narożnik z charakterystycznym plisowaniem na tapicerce i wysoką nóżką ze zdobieniem, najlepiej w wersji aksamitnej będą tu świetnie pasowały.  Użyte w siedzisku komponenty czyli sprężyna falista i połączone ze sobą pianki wysokoelastyczne wpływają na elastyczność, miękkość i długotrwałość mebla. Kolekcja Massimo ma również sporo romantycznego, glamourowego uroku.

Pasja, kreatywność, doświadczenie.

- Kiedy łączą się te trzy cechy, dzieje się magia. Nie wyobrażamy sobie pracy w Befame bez którejkolwiek z nich. Pasja powoduje, że kochamy to, co robimy, a nasze meble mają duszę i wyczuwalny charakter. Kreatywność pozwala nam tworzyć meble, obok których nie sposób przejść obojętnie, które wyróżniają się na tle innych - przyciągamy indywidualistów, takich jak my. Nasze doświadczenie daje pewność, że obok wyrafinowanego designu klient otrzymuje najwyższą, światową jakość, najlepsze materiały, dbałość o najdrobniejsze detale i komfort dopasowany do potrzeb - podkreślają eksperci z Befame.