W bolońskiej strefie Ceramiki Paradyż zobaczycie również premierowo nieoczywiste kolaboracje marki, a eksperci firmy oraz partnerzy biznesowi będą mieli okazję do rozmów o odważnych trendach wyeksponowanych przez wiodącego producenta płytek ceramicznych w Polsce. Nowa kategoria produktów z oferty marki Paradyż, czyli spieki wielkoformatowe, slaby, płyty tarasowe 2.0 oraz nowa odsłona klinkieru zostały skomponowane w harmonijną przestrzeń przez cenioną polską projektantkę Maję Ganszyniec. Powstałe stoisko to miejsce szerokich inspiracji, nie tylko z płaszczyzny designu i łączenia różnych materiałów, lecz również wynikających z rozmów i wymiany doświadczeń specjalistów z branży, architektów oraz projektantów różnych dziedzin.

Nowości podczas Cersaie w Bolonii

Ceramika Paradyż jako polska firma z największą ofertą produktową, zaprezentuje barwione w masie spieki wielkoformatowe TRI-D, trendowe kolekcje slabów cieszącego się ogromną popularnością setu Monumental oraz wytrzymałe i uniwersalne płyty tarasowe 2.0. Jak przystało na lidera branży podczas targów zostaną zaprezentowane odważne projekty, w tym świeże spojrzenie na klinkier, dzięki kolekcji Sundown by Maja Ganszyniec.

Prócz autorki projektu stoiska będzie tam można spotkać cenione również na świecie polskie projektantki. Jedną z najważniejszych w polskiej modzie jest Gosia Baczyńska, która od lat współpracuje z marką, czego efektem jest 7 spektakularnych kolekcji płytek ceramicznych.

Kolejną nowością, którą zostanie zaprezentowana na Cersaie jest kolekcja biżuterii by Anna Orska, która została specjalnie zaprojektowana w duchu „zero waste” z wykorzystaniem odpadów poprodukcyjnych z kolekcji Monumental.

To nie koniec zaskoczeń w strefie Ceramiki Paradyż podczas jubileuszowej edycji targów. Gdzie najlepiej rozmawiać o designie? Przy wspólnym stole, zwłaszcza takim, który zaprojektował Oskar Zięta. Blat ze spieku wielkoformatowego TRI-D połączony z nogami Chippensteel Inox to idealna kompozycja tego, co innowacyjne i świeże w wyposażeniu wnętrz. Na stoisku będzie można podziwiać także inne projekty Oskara Zięty, w tym całą gamę modnych na całym świecie krzeseł i stołków Ultraleggera oraz taboretów Plopp wykonanych w technologii FiDU.

Jest to 40 edycja tych prestiżowych targów producentów ceramiki, na której zaprezentuje się aż 630 firm. Wśród nich Ceramika Paradyż, której ekspozycję znajdziecie w hali 19 na stoisku C40-D39.