Ceramika Paradyż, renomowany producent płytek ceramicznych, nie zwalnia tempa. Niedawno pisaliśmy o tym, że firma ogłosiła kolejną edycję konkursu Paradyż Designers, tym razem na skalę międzynarodową. Oprócz nagrody finansowej na laureatów czeka możliwość wyjazdu na prestiżowe wydarzenie branżowe. 

Marka już nieraz udowodniła, że stawia na innowacyjne rozwiązania zarówno w kwestii produkcji płytek ceramicznych, jak i organizowania wydarzeń dla swoich klientów. Ceramika Paradyż (jako jedna z niewielu na świecie) do produkcji wielkoformatowych spieków TRI-D wykorzystuje zaawansowaną technologię, której efektem są barwne wzory na ich powierzchni. Ten sposób daje nieograniczone pole do tworzenia kreatywnych projektów. To unikat dla miłośników nowoczesnego wzornictwa.

Teraz Ceramika Paradyż idzie o krok dalej i została partnerem otwarcia nowej przestrzeni prestiżowego Salonu Łazienkowego Blu. Wyjątkowe miejsce znajduje się w Łodzi przy ul. Pojezierskiej.

Ceramika Paradyż x Salon Łazienkowy Blu / Fot. Paulina Rzeszotarska

Ceramika Paradyż x Salon Łazienkowy Blu: co działo się na otwarciu przestrzeni w Łodzi?

Producent płytek ceramicznych i salon zaprosiły mieszkańców w Łodzi do jedynej takiej przestrzeni kreatywnej, w której klienci mieli szansę przyjrzeć się inspiracjom wnętrzarskim, poznać bliżej produkty, zadać pytania ekspertom, a nawet wziąć udział w warsztatach ceramicznych oraz specjalnym konkursie, zorganizowanym we współpracy z magazynem ELLE Decoration.

Ceramika Paradyż x Salon Łazienkowy Blu / Fot. Paulina Rzeszotarska

Wydarzenie uświetniła swoją obecnością projektantka Gosia Baczyńska, która od lat współpracuje z Ceramiką Paradyż, tworząc piękne i unikatowe projekty, a także kluczowi partnerzy oraz przyjaciele brandów. Dzięki temu event stał się nie tylko miejscem inspiracji, lecz także wymiany doświadczeń między gośćmi. Wizualne wrażenia, kreatywne warsztaty i praktyczne wskazówki – tego wszystkiego mieli okazję doświadczyć odwiedzający przestrzeń Paradyż i Blu.

Projektantka Gosia Baczyńska / Fot. Paulina Rzeszotarska

Wy również macie okazję do przeżycia podobnych doznań. Salon Łazienkowy Blu w Łodzi przy ul. Pojezierskiej działa na pełnych obrotach i czeka na was, by zainspirować do wnętrzarskich eksperymentów.