Dziś zaglądamy do nowojorskiego apartamentu Jennifer Lopez. Gwiazda (urodziła się i wychowała na Bronksie) kupiła ten penthouse w 2014 roku za 20,16 miliona dolarów. Dwupoziomowe mieszkanie w sercu Manhattanu ma świetną lokalizację, a w środku sporo wygód. Gorzej tu jednak z ochroną prywatności, której może potrzebować artystka - być może dlatego właśnie J.Lo zdecydowała się sprzedać apartament. Sporym minusem wydaje się także być brak garażu w budynku.

Penthouse Jennifer Lopez na Manhattanie - NoMad Penthouse

Jak wygląda penthouse Jennifer Lopez? Apartament zlokalizowany jest na ostatnich kondygnacjach budowli z 1924 roku, całkiem niedaleko od Madison Square Park. Wnętrze to nieco ponad 600 m2 powierzchni, do tego  prawie 300m2 tarasu. Do mieszkania można dostać się tylko specjalną, prywatną windą. Na dwóch piętrach mamy ogromną kuchnię z wyspą i jadalnią, duży salon, mniejszy salonik, trzy sypialnie (każda z prywatną łazienką), do tego pokój kąpielowy i pralnię. Styl? Elegancja w lekkim wydaniu: białe ściany, beżowe i szare sofy obite aksamitem, sporo roślin doniczkowych i ciętych kwiatów w wazonach, trochę sztuki nowoczesnej. Przy wysokich oknach ze szprosami zawieszono jasne, długie zasłony. Dębowy parkiet ocieplają wełniane dywany. Znaki szczególne? Wysokie sufity (12m). W łazienkach króluje biały marmur, w pokoju kąpielowym centralnym punktem jest wanna wolnostojąca. Atutem są niewątpliwie tarasy z widokiem na tętniący życiem Manhattan. Tu można wypocząć na kanapie z rattanu lub pobujać się na huśtawce w otoczeniu roślin zasadzonych w ogromnych donicach.   

Jeśli kochacie styl penthouse'ów sprawdźcie koniecznie nowojorski penthouse Kate Winslet, apartament Belli Hadid i penthouse "Lost Weekend".