Blake Lively i Ryan Reynolds są prawdziwymi potentatami na rynku nieruchomości. Jak utrzymuje amerykański Architectural Digest, są oni posiadaczami kilku domów i mieszkań o wartości kilkudziesięciu milionów dolarów. Wśród ich nabytków wymienić można m.in. ekskluzywny loft ulokowany w starej kamienicy z 1883 roku, która mieści się na dolnym Manhattanie. Para prawdopodobnie kupiła to lokum ze względu na jego bliskość z centrum Nowego Jorku, gdzie odbywają się najbardziej prestiżowe imprezy (m.in. coroczna MET Gala, na której Ryan i Blake są stałymi gośćmi). Prawdziwą perełką w majątku małżeństwa jest jednak rozległa posiadłość w Pound Ridge – sielskim miasteczku niedaleko nowojorskiej aglomeracji. To właśnie tam małżeństwo aktorów spędza najwięcej czasu i wychowuje swoje dzieci. Ostatnio Blake Lively dała swoim fanom niewielki wgląd do środka swojego imponującego domostwa. Króluje w nim surowe drewno, perskie dywany, stare obrazy i szara tapicerka.  

Blake Lively odkrywa przed fanami wnętrza sypialni, którą dzieli z Ryanem Reynoldsem

W galerii zdjęć na Instagramie widać aktorkę pozującą w kombinezonie Michaela Korsa na tle swojej sypialni. Choć to tylko jeden kadr, zdradza zaskakująco wiele. Widzimy na nim, że gwiazdorska para lubi otaczać się drewnem – wielkie, surowe bale tworzą podłogę, ściany i sufit domu. W sypialni widać też loftowe akcenty, np. wewnętrzne okna w metalowych, grafitowych ramach. Na dalszym planie można dostrzec fragmenty łazienki, która jest bezpośrednio połączona z sypialnią i wyposażona w przepiękną wannę z naturalnego marmuru. Na ścianie wiszą postarzane obrazy i designerskie kinkiety. Podłogi wyłożone są ozdobnymi, perskimi dywanami. W sypialni dominuje szarość widoczna zarówno na ścianach, jak i meblach. Z fotografii można też wywnioskować, że Ryan i Blake raczej nie należą do pedantów – na ich wielkim, królewskim łożu panuje bałagan, którego wcale nie zamierzają ukrywać. Jak widać dystans i luz to ich naturalna cecha charakteru, za który tak pokochali ich Amerykanie.  

Warto dodać, że to nie pierwszy kadr z wnętrza domu, którym Blake Lively podzieliła się na Instagramie. Aktorka lubi fotografować się w różnorodnych stylizacjach na tle rustykalnych wnętrz. Na starszych zdjęciach z jej profilu można zobaczyć m.in. kawałek salonu czy korytarza jej posiadłości. Zdradzają one nie tylko zamiłowanie pary do sielskiej stylistyki i naturalnych surowców, takich jak drewno czy kamień, ale także do sztuki. Ściany ich rezydencji ozdabiają bowiem liczne obrazy. Zobaczcie sami.