Nieruchomość należała do Juli Kuczyńskiej już od kilku lat. Wstępnie miała być to przestrzeń wykorzystywana do sesji zdjęciowych, jednak w ostatnich miesiącach bloggerka zdecydowała się zmienić ją w dom dla siebie i swojego synka. Zdjęcia z procesu dekoracji wnętrza mogliśmy na bieżąco oglądać na jej profilu, a ostatnio podczas jednego z Q&A, Julia podzieliła się z fanami dokładnymi zmianami, których dokonała w przestrzeni. 

Mieszkanie Maffashion

W kwestii wnętrz Julia jest minimalistką i fanką klasyki. Jej wnętrza są zazwyczaj nieco surowe, a przytulności dodają im meble, które najczęściej pochodzą od najważniejszych modernistycznych twórców wzornictwa przemysłowego (Wiggle Chair, autorstwa Franka Gehry’ego). Ściany zdobi bogata sztukateria, uwielbiana przez współczesne francuskie i skandynawskie bloggerki. Lekkości wnętrzom dodaje otulająca przestrzeń złamana biel. Niebanalna kuchnia łączy się z salonem. Te dwie przestrzenie rozdziela masywny rustykalny stół osadzony na grubych pniach. W tle możemy zauważyć płaskorzeźbę zajmującą całą ścianę kuchenną przedstawiającą egzotyczną dżunglę. 

Sypialnia Maffashion  

W sypialni królują beże. Znajdziemy w niej kilkanaście różnych odcieni tego ciepłego koloru kontrastujących z loftową czarną ścianką. Podłogę zdobi dywan z długim włosiem w kolorze kawy z mlekiem. Na nim znajduje się mebel dominujący przestrzeń, a jest nim duże łóżko z baldachimem. W sypialni dla gości Julia postawiła na kontrasty kremowe ściany stoją w opozycji do ciemnego łóżka, szafki nocnej i ozdobnego stolika na kawę.