Wyjątkowe noclegi na Airbnb

Platforma Airbnb od początku zwracała uwagę na unikatowość w ofercie noclegów na swojej platformie. W kategorii z wyjątkowymi posiadłościami można było wówczas znaleźć meksykańską willę przypominającą kształtem muszlę, mało popularne przed kilkoma laty domki na drzewach czy luksusowe campingi, dzisiaj znane jako glampingi. W ostatnich latach na Airbnb zaczęły pojawiać się również miejsca, które kojarzyć możemy z naszych ulubionych filmów i seriali. Jakiś czas temu udostępniono możliwość spania w brytyjskim pubie, znanym z serialu Ted Lasso. W ostatnich miesiąc natomiast firma Mattel reklamowała film "Barbie" udostępniając dla gości dom Kena. 

Dom Gwyneth Paltrow na wynajem

Teraz ponownie świat kina przeciął swoją drogę z rynkiem wynajmu nieruchomości. Platforma Airbnb na czele z CEO firmy, Brianem Chesky'm stworzyła ofertę wspólnie z Gwyneth Paltrow. Aktorka udostępni domek dla gości, który znajduje się na terenie jej rezydencji w Montecito. Dom pojawi się na platformie 15 sierpnia o godzinie 19:00 z możliwością rezerwacji wyłącznie na jeden dzień, który wypada 9 września. Dom posiada jedną sypialnie i jedną przestronną łazienkę. Goście zostaną oczywiście w pełni wyposażeni w produkty marki Goop. Nie jest to jednak jedyny personalny akcent tych wakacji. Swoich klientów Paltrow ugości osobiście. W opublikowanym wideo aktorka wspomina o wspólnej kolacji wraz z jej mężem oraz o możliwości wycieczki pieszej po wzgórzach Kalifornii. 

"Chociaż możemy zacząć jako nieznajomi, mam nadzieję, że przy pysznym posiłku znjadziemy powiązania i podobieństwa. Będziesz mógł zrelaksować się przy basenie, wybrać się na jedną z moich ulubionych wędrówek i oczywiście będziesz mieć łazienkę zaopatrzoną w moje ulubione produkty @goop, aby zapewnić naprawdę luksusowy pobyt".- napisała w poście Gwyneth