Coco Rocha to kanadyjska modelka znana ze współpracy z czołowymi domami mody. W 2010 roku poślubiła projektanta wnętrz Jamesa Conrana Para ma dwoje dzieci i mieszka na obrzeżach Nowego Jorku. Ich dom jest przede wszystkim miejscem wypoczynku dla całej rodziny. Pełni także funkcję przestrzeni, w której właściciele organizują tak zwany Model Camp. Podczas każdego "obozu" Coco i James goszczą u siebie kilka kandydatek na modelki z całego świata, ucząc je pozowania i przekazując najważniejsze wskazówki dotyczące branży.  
Inspiracją do urządzenia domu był styl wiejski — chciano zachować charakter i urok podmiejskiej posiadłości, a jednocześnie dodać nowoczesne elementy z kolorowymi akcentami. Sercem domu jest kuchnia. Tu królują stylowe rustykalne meble i blaty Dekton Cosentino. Dzięki takiemu zestawowi osiągnięto równowagę pomiędzy stylem tradycyjnym a nowoczesnym.

 

Chcieliśmy stworzyć drugie miejsce dla nas i naszych dzieci, które moglibyśmy również wykorzystać w pracy. Prowadzimy program Model Camp, w którym ja i James zapraszamy dziewczyny z całego świata i uczymy je pozowania, pracy z agencjami i klientami. Potrzebowaliśmy swego rodzaju bazy, aby gościć dziewczyny. Ten dom jest świetny, ponieważ jest wygodny i przytulny, a w takiej przestrzeni dziewczyny mogą czuć się jak u siebie. [...] Chcieliśmy zachować charakter i estetykę domu, ale dodać do niego nowoczesne elementy i akcenty kolorów, nowoczesną kuchnię i uporządkowaną, wygodną przestrzeń. Wszystko musiało być trwałe, ale równocześnie musiało dobrze wyglądać.  - tak dom opisuje Coco.
 

Wiedzieliśmy, że w całym domu zostawimy drewniane podłogi. Ponieważ są ciemne, w pewnym stopniu zdeterminowały to, że blaty są jaśniejsze. Nie chcieliśmy wszystkiego w bieli, dlatego wybraliśmy jasne żyłowane płyty Dekton Cosentino, dodające trochę szarości. Mosiądz jest stałym motywem w całym domu, dlatego wszystkie gałki są z mosiądzu, tak samo jak lampy.  - dodaje James.