O wnętrzu nowego atelier Paprockiego i Brzozowskiego pisaliśmy Wam już wcześniej przy okazji premiery kolekcji projektantów dla marki Miloo Home TUTAJ. Dziś zaglądamy do środka siedziby słynnego duetu. 

Atelier mieści się w kompleksie Elektrownia Powiśle. To właśnie tam Paprocki & Brzozowski urządzili swój pokaz pierwszej kolekcji sukien ślubnych First Time. Industrialne wnętrza budynku stały się idealnym tłem dla zwiewnych tiuli i koronek. Wtedy też pojawił się pomysł na zostanie w tych murach na dłużej. 

Nowe atelier projektantów znajduje się teraz na pierwszym piętrze budynku biurowego B1 i  zajmuje powierzchnię około 220 m2. W surowym, przemysłowym otoczeniu oprócz dwóch gabinetów projektantów, powstały biuro, sala konferencyjna oraz najbardziej reprezentacyjny VIP Room.  

Wnętrza swojej pracowni Paprocki i Brzozowski urządzili we współpracy z Miloo Home. Królują tu delikatne szarości i biel z akcentami złota oraz luksusowej czerni. Meble i dodatki pochodzą z oferty Miloo ( to między innymi szara sofa de Arte, fotel Kiton, Butterfly, pufy Noche, lampy Flame, komoda Savoy i białe szafy Long Island).