To berliński apartament zaprojektowany przez polskie studio Loft Kolasiński. Mieszka tu aktywna, młoda para z małym dzieckiem. Gospodarze lubią minimalizm, mieszkanie zostało więc urządzone w jego duchu.

Neutralna kolorystyka: drewno, beże, szarości i brązy z delikatnymi, czarnymi akcentami sprawiają, że wnętrze jest przytulne. Architekci z Loft Kolasiński zadbali nie tylko o funkcjonalne urządzenie przestrzeni tego blisko stumetrowego apartamentu. Zaprojektowali także meble kuchenne, dwustronną garderobę,stół do jadalni, ławkę, stolik kawowy, komodę, łóżko, stoliki nocne, komodę w łazience oraz wyposażenie pokoju dziecka i gościnnego. Meble wykonali rzemieślnicy na stałe współpracujący z firmą. Całość uzupełniono meblami i lampami vintage pochodzącymi z Danii, Szwajcarii, Czech i Polski.

Co nas szczególnie zauroczyło w tym wnętrzu? Łóżko z szarym nagłówkiem, ława z poduchami i krzesła z plecionymi siedziskami. Koniecznie zobaczcie w naszej galerii drewnianą ściankę-regał w jadalni, którą można też potraktować jako ogromny kwietnik. Wygląda świetnie! Zwróciliśmy także uwagę na duże, supermodne ostatnio, okrągłe lustro. Chcielibyście tu zamieszkać?