Posiadacie małą łazienkę, w której wanna się nie mieści lub zabierze zbyt dużo przestrzeni? Idealnym rozwiązaniem jest kabina prysznicowa, która coraz częściej wykorzystywana jest również w dużych łazienkach połączonych z sypialnią, dając spektakularną przestrzeń w postaci home spa. Na rynku dostępne są prysznice klasyczne, ręczne oraz duże deszczownice montowane bezpośrednio pod sufitem. To opcja dla bardziej wymagających, tych, którym marzy się łazienka jak w luksusowym hotelu. Deszczownice sprawdzą się w nowoczesnych łazienkach.

Przy większym budżecie można pokusić się o projekt prysznica stworzonego specjalnie na nasze potrzeby (tailor-made showering). Eksperci zaprojektują dla nas specjalne pomieszczenia kapielowe z indywidualnie dobraną ilością dysz do hydromasażu i specjalnymi efektami wodnych kaskad czy mgiełki.

Prysznic posiada też wiele cech proekologicznych - pozwala zmniejszyć ilość zużytej wody, zaoszczędzić czas i energię. Nowoczesne prysznice wyposażone są w przycisk pozwalający na regulację przepływu wody nawet o połowę! 

Łazienki z prysznicem - galeria>>