Ostatnio pokazywaliśmy Wam dużo realizacji z Wielkopolski. Dziś działamy lokalnie - czas na Warszawę. Przed Wami niewielkie (42m2) mieszkanie Pani Małgosi. Za aranżację tego wnętrza odpowiada pracownia Nubo interior. 

Remont i nowa aranżacja

- Mieszkanie było do totalnego remontu, całkowitej zmiany. Pani Inwestor miała jednak dość precyzyjnie określoną wizję tego, jak ma wyglądać wnętrze po metamorfozie. Mieliśmy przede wszystkim wygospodarować więcej pomieszczeń. Mieszkanie ma 42 m2 więc nie było to takie łatwe. Ale się udało - powstał salon ze sporym aneksem kuchennym, przestronna łazienka, sypialnia i garderoba - opowiadają projektantki z Nubo interior.

Klasyka w nowoczesnym wydaniu

Styl? Modern classic - klasyka, ale w nowoczesnym wydaniu. Mamy więc sztukaterie i bezpieczne beże, a na podłodze jodełkę. Do tego krzesła z wiedeńską plecionką, kremowobiałą sofę i prosty stół. Do tego modne dodatki - wazony, oświetlenie (dodatki pochodzą głównie z Jotex i z Westwing). W aneksie kuchennym i kuchni pojawia się piękny, naturalny kamień. Oprócz zamykanych, górnych szafek znalazło się też miejsce na dwie półki, gdzie pani domu może eksponować ulubioną ceramikę i rzeźby. 

Niewielki metraż sypialni optycznie powiększają dwa lustra powieszone tuż nad nocnymi szafkami. Stonowana kolorystyka zdecydowanie ułatwia tu wypoczynek. Obraz nad łóżkiem namalowała zaś sama gospodyni! Motyw jodełki powtarza się także w łazience, tym razem w formie ściany wyłożonej płytkami. Uwagę zwraca armatura w kolorze starego złota.