Leonardo DiCaprio z powodzeniem inwestuje w kalifornijskie nieruchomości. Nie tak dawno temu pisaliśmy Wam o domu  w Los Feliz, który zdobywca Oscara kupił w prezencie dla swojej mamy - Irmelin Indenbirken. Dziś pokazujemy kalifornijski dom gwiazdora, który właśnie został wystawiony na sprzedaż. To tradycyjna posiadłość (z elementami Tudor style) z 1926 roku. Wcześniejszym właścicielem nieruchomości był podobno muzyk Moby. Posiadłość ma szansę trafić do nowego właściciela za blisko 4,9 miliona dolarów.

Dom Leonardo DiCaprio  

Spory dom w Los Angeles znany jako Red Oak Manor otoczony jest wysokim płotem i gęstym, zielonym, żywopłotem (świetnie chroni prywatność!). Ozdobą budynku są okna ze szprosami i czerwone, dekoracyjne drzwi. Wszystko to na kamiennej podmurówce. Wnętrze domu jest jasne (biel, gołębia szarość, drewno w miodowym odcieniu). Mamy tu sztukaterię, ozdobne kominki, francuskie drzwi, miedziane garnki i patelnie w kuchni. Wśród mebli trudno jednak o antyki. Króluje tu nowoczesna elegancja. Są duży salon, biała kuchnia i kącik śniadaniowy, do tego salon, pięć sypialni i osiem łazienek, domowa siłownia, gabinet do pracy. Na zewnątrz dostępny jest basen w kształcie nerki i zadaszona jadalnia, a także dostęp do apartamentu gościnnego i łaźni parowej. 

_________

W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy