Skrojona na miarę

Kuchnia to naszym zdaniem serce nowoczesnego domu. Tu codziennie przygotowujemy i konsumujemy posiłki, a coraz częściej także spędzamy czas na wspólnym gotowaniu z bliskimi i znajomymi. Przestrzeń ta musi więc być nie tylko funkcjonalna, ale też dobrze się prezentować. Zabudowa kuchenna powinna być jednak przede wszystkim dopasowana do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz wielkości pomieszczenia. To, na co powinno się zwrócić uwagę decydując się na meble na wymiar, to nasze codzienne przyzwyczajenia i styl życia, który prowadzimy. Singiel nie będzie potrzebował tyle samo miejsca do przechowywania produktów i utensyliów kuchennych, co rodzina z dwójką dzieci. Inne też wymagania, co do aranżacji tej przestrzeni będą miały osoby, które na co dzień stołują się na mieście, a inne których największą pasją jest gotowanie. Przy urządzaniu kuchni ważny jest także metraż, którym dysponujemy. Na małej przestrzeni miejsca na wymarzoną wyspę będzie niewiele, więc często lepiej z niej zrezygnować. Z kolei duża powierzchnia użytkowa wymaga szczególnej staranności przy jej projektowaniu, tak by zachować podstawowe zasady ergonomii, a dzięki temu skrócić czas wykonywania codziennych czynności. Biorąc pod uwagę te wszystkie czynniki, możemy urządzić funkcjonalną kuchnię dopasowaną do naszych indywidualnych potrzeb.

Bespoke - bądź sobą!

Z myślą o potrzebie manifestacji własnego ja w pomieszczeniach kuchennych powstała nowa linia personalizowanych produktów AGD Samsung – Bespoke. Kolekcję otwierają innowacyjne lodówki z wymiennymi panelami zewnętrznymi, dostępnymi w różnych kolorach i wersjach wykończeniowych. Wybrane moduły lodówki możemy dowolnie łączyć w zestawy dopasowując wygląd i funkcjonalność urządzenia do indywidualnych potrzeb i stylu życia. Dzięki smukłym liniom i nowoczesnemu designowi z charakterystycznymi płaskimi panelami frontowymi i uchwytami w formie wgłębień, lodówki idealnie pasują do kuchni w każdym stylu. Ponadto, urządzenie zostało wyposażone w technologię SpaceMax™, która zapewnia większą pojemność lodówki dzięki nowemu systemowi wydajnej izolacji. Ścianki urządzenia są cieńsze, co zapewnia więcej miejsca wewnątrz na produkty spożywcze. Lodówka jest wyposażona w wielofunkcyjną półkę na wino oraz miejsce na przechowywanie wysokich produktów. Słowem – dla każdego, coś dobrego!

Podejmij wyzwanie - zaprojektuj swoją wersję lodówki!

By zachęcić do tworzenia indywidualnych projektów marka Samsung zaprasza studentów architektury, architektów, projektantów i stylistów wnętrz do udziału w konkursie „Projektuj z Bespoke”. Zgłoszenie konkursowe powinno zawierać jeden dowolny produkt AGD marki Samsung i lodówkę Bespoke. Konkurs przeprowadzany jest na dedykowanej platformie projektujzbespoke.pl. Uczestnicy mogą zgłaszać swoje prace w dwóch kategoriach: ,,Projekt Koncepcyjny” (koncepcje zaprojektowane w formie wizualizacji) oraz ,,Projekt Zrealizowany” (realizacje wnętrz o jednoznacznie określonym autorstwie, przesłane w formie zdjęć). Termin składania prac to 6.12.2021.