5 powodów, dla których warto przeczytać nowy numer ELLE Decoration

  1. Jeśli szykujecie się na otwarcie sezonu outdoorowego, to mamy dla was sporą dawkę inspiracji! A do tego przegląd wakacyjnych plakatów polskich ilustratorów – dla miłośników morza, jezior i górskich wędrówek 
  2. Zapraszamy do fenomenalnego, włoskiego świata Alessandro Mendiniego – takich kolorów i fantazji nie znajdziecie nigdzie indziej! Ale mamy też coś dla miłośników innych klimatów – farmę na przedmieścia Sao Paulo, soft loft w poniemieckim szpitalu albo dom na irlandzkich wichrowych wzgórzach urządzonego niczym scenografia serialu „Opowieść podręcznej”
  3. Na lato przygotowaliśmy dla Was prognozę – ale nie pogody, tylko designu ;) Redaktorki naczelne międzynarodowych edycji ELLE Decoration przepowiadają, jaki będzie ten rok dla wzornictwa, gdzie można się spodziewać przejaśnień i gdzie wypatrywać najjaśniejszych gwiazd designu ;)
  4.  Żeby sprawdzić, co nowego w młodym projektowaniu, odwiedźcie festiwal Gdynia Design Days. Już dziś zapraszamy i zdradzamy, czego możecie się spodziewać w programie. 1-9 lipca czekamy nad Bałtykiem!
  5. Na koniec koniecznie zajrzyjcie do naszej nowej rubryki SZTUKA – marszandka Leonarda Szwed-Strużyńska zaraża entuzjazmem i przekonuje, że warto inwestować w street art! 

Zapraszamy do lektury!