Uroczysta gala i live streaming

Po przerwie spowodowanej pandemią powrócił konkurs Wnętrze Roku Stowarzyszenia Architektów Wnętrz, nad którym ELLE Decoration objęło medialny patronat. Na najlepsze realizacje z dwóch kategorii – wnętrz prywatnych oraz publicznych – z lat 2019–2022 czekają nagrody o łącznej sumie 100 000 złotych. Już dziś, podczas uroczystej gali, która odbędzie się o godz. 19.00 w budynku ASP przy Wybrzeżu Kościuszkowskim, poznamy laureatów konkursu. W tym roku po raz pierwszy dostępny będzie live streaming z wydarzenia (TUTAJ), a rozdanie nagród poprzedzone zostanie specjalnym studiem konkursowym. Transmisja online rozpocznie się w piątek o 18.30.

Czytaj także: W II edycji konkursu Wnętrze Roku SAW do zdobycia nagrody o łącznej sumie 100 000 złotych. Czas tylko do końca października!

Jury Konkursu Wnętrze Roku SAW

W trosce o niezależność konkursu, z udziału w nim wyłączeni byli Założyciele SAW oraz członkowie Jury. Dodatkowo ocena projektów nie będzie uwzględniała zastosowania konkretnych marek czy produktów z oferty firm partnerujących wydarzeniu. Najlepsze spośród nadesłanych prac wyłoni Jury w składzie: Robert Majkut (przewodniczący), Magdalena Adamus, Magdalena Federowicz-Boule, Agnieszka Stefańska, Oskar Zięta, Bazyli Krasulak, Maciej Bidermann i Jacek Tryc. Zwycięzcy obydwu kategorii konkursowych (wnętrze publiczne oraz wnętrze mieszkalne) otrzymają po 30 000 zł, gratyfikacje trafią też do zdobywców drugich i trzecich miejsc. Wydarzeniu będzie towarzyszyła wystawa najlepiej ocenionych projektów.