Dziś zapraszamy na wirtualną wycieczkę do centrum Krakowa. Odwiedzamy tu niewielki apartament w kamienicy przy ulicy Studenckiej. Zaprojektowała go Sylwia Dudek z pracowni polyarch z myślą o wynajmie krótkoterminowym. Inspiracje? Joseph Dirand i jego salon mody Pucci w Nowym Jorku, wystrój paryskiego butiku Balmain, krakowskie JEJU oraz różowe wnętrze wrocławskiej cukierni Nanan projektu  BUCK.STUDIO.
.

W środku oczywiście wciąż popularny millennial pink. Znajdziemy go między innymi na kuchennych frontach, zasłonach, poduszkach, pufach i siedziskach w przedpokoju. Do tego czerń (uwaga: na sufitach!) i delikatne, złote dodatki. Strefę dzienna od sypialni oddziela czarna ścianka. Tuż nad kuchenną zabudową znajdziemy tapetę z charakterystycznym motywem pawiego pióra. Na podłodze mamy tu dębowe deski i płytki z marmurowym wzorem.

"Uwielbiam aranżować wnętrza w których bazę stanowią klasyczne elementy a wypełnieniem są  bardziej nowoczesne meble, łączenie stylów daje ciekawe efekty" - powiedziała nam projektantka. Jak się Wam podoba ten apartament?