Wciąż słyszymy o nowych kolorach, które wkrótce mają zdetronizować modny ostatnio róż. Podobno to zieleń, fiolet, a ostatnio Gen-Z Yellow. Millennial pink jednak w dalszym ciągu jest na fali.  Moda na niego zaczęła się podobno od filmu Wesa Andersona "The Grand Budapest Hotel" i od pojawienia się na rynku różowego Iphone'a. Co chwila otwierają się nowe miejsca właśnie z różem w roli głównej. Całkiem niedawno pisaliśmy Wam na przykład o JEJU oraz o butiku z biżuterią KOPI. Także najnowszy numer magazynu ELLE jest różowy (na okładce Ola Rudnicka oczywiście w różu od Ninny Ricci i różowa papuga Barbie!). Dziś podrzucamy kilka pomysłów na to, by róż wprowadzić do swojego wnętrza. Wcale nie musi być infantylnie. Popatrzcie tylko na propozycje z naszej galerii.

Wśród mebli i dodatków, które wybraliśmy, znajdziecie dwuosobową kanapę od Sofacompany i sprytny stolik od MENU. Jest też aksamitny puf Circus z WestwingNow i stołeczek z ZARA HOME. Są różowe poduszki i narzuty z H&M HOME. Pomyśleliśmy także o nieco mniejszych dodatkach. Wśród nich znajdziecie między innymi wazon MUUTO, świecę Pink Sands od Yankee Candle, osłonkę na doniczkę z najnowszej, letniej kolekcji IKEA, czy delikatnie różowy termos od Steltona. 

Jeśli myślicie o zmianie koloru ścian na róż to koniecznie sprawdźcie TEN nasz artykuł. W jego galerii znajdziecie kilka inspirujących zdjęć.