Dziś mamy dla Was nową realizację studia architektury wnętrz Decoroom. To mieszkanie na Bemowie, w którym mieszka rodzina z dziećmi. 

Katarzyna Fotek, architekt odpowiedzialna za projekt zabudowy meblowej w kuchni postawiła na kontrast czerni i bieli. W przedpokoju zaś stworzyła szafę z ciekawym siedziskiem. To pod nim ukryto wysuwaną szufladę na buty i dziecięce zabawki zabierane przez najmłodszych na spacery. Dodatkowo pionowa wnęka od ziemi do sufitu optycznie podwyższa całe wnętrze. Granatowy kolor szafy pojawia się także na ścianie w salonie. Wisi tam telewizor a tuż pod nim postawiono oryginalną, drewnianą komodę. 

W sypialni pierwsze skrzypce gra tapeta za łóżkiem z kojącym widokiem trochę zamglonego, liściastego lasu. Utrzymany w niebieskościach i zieleni motyw drzew idealnie komponuje się z żółtymi i musztardowymi poduszkami oraz pledem w kolorze ciepłego brązu. Ciekawym elementem w sypialni są także metalowe drzwi z przeszkleniami, za którymi „ukryto” mały gabinet do pracy. W pokojach dziecięcych mamy sporo kolorów. Jeden pełni role sypialni, drugi jest bawialnią. 

W tym mieszkaniu mamy dwie łazienki. W tej z wanną łatwo jest wykąpać dzieci. Ułożone tu ozdobne płytki to Aparici Carpet. Niejako naturalnie łazienka z prysznicem została "strefą rodziców". Na ścianach mamy tu bardzo elegancki marmur.