To mieszkanie na warszawskiej Woli powstało z myślą o wynajmie krótkoterminowym. Urządzeniem wnętrza zajęły się architektki z pracowni Decoroom: Lidia Czajkowska oraz Katarzyna Domańska. 

Przeznaczenie mieszkania nie narzuca konkretnej kolorystyki czy wyboru określonych mebli do sypialni. Możliwość rozdzielenia typowego łóżka dla pary na dwa pojedyncze to bardzo prosty zabieg pozwalający zarówno na przyjęcie gości, którym nie przeszkadza jedno duże miejsce do spania, jak i tych, którzy potrzebują osobnych materacy. Obita grafitowym aksamitem ściana współgra z dekoracją łóżka, którego proste nakrycie wraz z poduszkami utrzymano w tonacji szarości, grafitu, subtelnego wrzosu i różu. Za lnianymi zasłonami kryją się wysokie okna, wnętrze jest zatem doskonale doświetlone.

Kuchnia jest tu otwarta na korytarz i salon. Fronty wykonane z forniru imitują naturalne drewno. Pojawiają się tu szkło i blat z konglomeratu z delikatną złotą żyłką. 
Wykończenie mieszkania wyróżniają szlachetne, głównie naturalne materiały. Na podłodze ułożono lite deski, a zastosowane płytki i gres pochodzą z Włoch. Łazienka została wykończona płytkami o delikatnej fakturze, a całość wystroju utrzymano w bieli i graficie, by nie przytłoczyć wnętrza. Kabina prysznicowa ze szklanym frontem i nowoczesne oświetlenie nadają  pomieszczeniu loftowej surowości.