Projektanci wzięli na warsztat produkty dla pupili tworząc dla nich komfortowe, bezpieczne, ekologiczne i estetyczne akcesoria, meble i domki. Eleganckie posłania dla psów i kotów, fantazyjne zabawki, śliczne miski i pojemniki na karmę mogą być wyposażeniem ślicznych małych domków w kształcie igloo, gigantyczego jaja, czy nowoczesnego miniapartamentowca (tak wyglądają niektóre akwaria!).

Posłania dla zwierzaków wyglądają jak sofki, łoża i łóżka i wykonane są z dobrych jakościowo materiałów np. tkaniny Cordura czy z filcu. Właściwie dobrane materiały zapewniają komfort zwierzętom. A świetnie zaprojektowane formy wyglądają dobrze w naszych wnętrzach. Z kolei designerskie karmniki, które pomagają przetrwać ptakom zimę, pięknie wyglądają na balkonach lub w ogrodach.

Znaleźliśmy też świetne projekty dla zwięrząt z polskich pracowni m.in. PHORMY I MNOMO. Pracownia Phormy, za którą stoi architekt Max Kobiela tworzy eleganckie, nieduże i przenośne domki - przytulne schronienia dla kotów. Pracownia Mnomo proponuje eleganckie, stonowane i bardzo wygodne legowiska dla psów.

Design dla zwierząt - galeria>>