To mieszkanie na Mokotowie powstało z myślą o rodzinie z dziećmi. Jego urządzeniem zajęła się Nadia Mitłosz. - Inwestorzy dokładnie wiedzieli, jakie materiały im się marzą: francuska jodełka, kamień, dużo zimnej szarości. Właścicielka mieszkania jest grafikiem, miała w głowie wyraźnie zarysowaną wizję swojego wymarzonego mieszkania. Kolory są kojące, eleganckie i bardzo pasują do osobowości Anny. - wspomina projektantka.

Strefa dzienna

Już od progu przestrzeń powiększają lustra. Jedną, dużą taflę (idealną do przeglądania się) otaczają inne, nieco mniejsze. Tuż obok stanęła duża szafa, w której właściciele przechowują nie tylko garderobę, ale i drobny sprzęt AGD. Stąd idziemy prosto do kuchni. Mamy tu zabudowę w gołębiej szarości połączoną z blatem ze spieku kwarcowego o wzorze marmuru. Jedną ze ścian zdobią dodatkowo grafiki. Na blacie ustawiono zaś wazon z najmodniejszym ostatnio bukietem z suchych traw. W jadalni mamy stół wykonany na zamówienie z marmurowym blatem. W części wypoczynkowej ustawiono szarą kanapę i błękitny fotel. 

Strefa prywatna

W sypialni gospodarzy na pierwszym planie dominuje łóżko z welurowym zagłówkiem. Pełną intymność i ciemność zapewniają czarne zasłony blackout, które korespondują z czarnymi elementami, takimi jak kinkiety czy stoliki nocne. W pokoju dla dzieci pojawia się delikatny róż i tapeta w złote gwiazdki. Jedną ze ścian ozdabiają dodatkowo akwarele, które Anna (właścicielka mieszkania) namalowała, będąc jeszcze w ciąży. Warta uwagi jest też spora łazienka z dwiema umywalkami i ogromnym prysznicem. Na ścianach mamy tu gres o wzorze szarego kamienia. Tu także pojawia się "marmurowy" blat ze spieku. Kolory są bardzo oszczędne.