To mieszkanie na warszawskim Żoliborzu, zaprojektowane przez pracownię Design me too, powstało z myślą o czteroosobowej rodzinie. Przestrzeń jest niewielka (67 metrów kwadratowych) więc od samego początku wymagała skrupulatnego zaplanowania. Gospodarze są fanami skandynawskiej prostoty, architektka postawiła więc na biel, naturalne materiały i minimalizm tak typowy dla Północy.

Wnętrze w skandynawskim stylu 

Salon lekko otwarto tu na korytarz, co optycznie powiększyło pomieszczenie. Małe powierzchnie pozostałych pomieszczeń, za sprawą jasnych barw (z dodatkiem różu i mięty), minimalnej ilości mebli i gładkich powierzchni, także "nabrały oddechu". Wszystkie meble w cały mieszkaniu wykonane zostały na zamówienie u stolarza, dzięki czemu zabudowy są idealnie dopasowane, a do tego spójne materiałowo i kolorystycznie. W kuchni na białym , świetlistym tle mocno wyróżnia się blat we wzory. Podobne pojawiają się w salonie na ściance za telewizorem. Z tymi deseniami świetnie korespondują geometryczne, druciane lampy. Przy stole stanęły krzesła - drewniane patyczaki. Podobny efekt w swoim wnętrzu uzyskasz wybierając minimalistyczne meble i dodatki w stylu skandynawskim:

Dwie niewielkie łazienki zostały zaprojektowane w stylu nawiązującym do reszty mieszkania. Duże geometryczne wzory płytki marki Aleluia Ceramica nadają tu bardziej wyrazistego charakteru. Białą zabudowę uzupełnia ceramika marki KOŁO - umywalki i wanny z eleganckiej kolekcji Modo.