Z okazji 20-lecia włoskiej maki Axolight wczoraj w Warszawie pojawił się znany, rosyjski projektant Dima Loginoff. Niezwykłe spotkanie sympatyków marki, miłośników designu i fanów projektanta miało miejsce w przestrzeni Mysia 3. Oczywiście nie mogło nas tam zabraknąć!

Czwartkowy wieczór był okazją do podziwiania wielu modeli Axolight. Wśród zaprezentowanych wzorów były także te zaprojektowane przez Loginoffa - słynna Fedora i Mountain View. Możecie zobaczyć je w naszej galerii, pokazywaliśmy je Wam wczoraj w naszych relacjach na instagramie. 

Dima Loginoff opowiedział zgromadzonym o swojej pasji i pracy. Poznaliśmy jego gust, dowiedzieliśmy się trochę o przygodzie projektanta z fryzjerstwem. Dima przez 10 lat wykonywał bowiem zawód stylisty fryzur. Po jakimś czasie jednak poszedł za głosem serca i postanowił zająć się czymś, co pasjonowało go od dawna, czyli projektowaniem. Ukończył Design School w Moskwie i niemal od razu przyszły pierwsze sukcesy. Loginoff otrzymał między innymi Red Dot International Design Award i ogłoszony został najlepszym projektantem roku (Elle Decoration Best of the Year Award 2014). Architectural Digest napisał o Dimie: Jest on jednym z niewielu rosyjskich projektantów, którzy osiągnęli sławę w zachodnim świecie. Wczorajszy wieczór dał także zgromadzonym gościom możliwość osobistej rozmowy z projektantem. Także nam udało się porozmawiać z Dimą, możecie więc w niedługim czasie liczyć na wywiad na naszych łamach. 

Zachęcamy Was do obejrzenia galerii zdjęć z tego wyjątkowego wieczoru. Będziemy go z pewnością dobrze pamiętać.