Dima Loginoff to projektant wyróżniony między innymi nagrodą Red Dot, Best of the Year Elle Decoration czy tytułem Master of Light 2017 Award w Moskwie. Współpracuje z najlepszymi markami z całego świata (m.in. Axolight, Artemide, Vitra, Studio Italia Design), kreuje wnętrza oraz tworzy projekty koncepcyjne, udziela porad związanych z trendami, a także prowadzi warsztaty i szkolenia. Co ciekawe, Dima nie od razu zajmował się projektowaniem. Początkowo swą zawodową drogę związał z fryzjerstwem. Jednak po latach stylizowania fryzur postanowił zająć się czymś, co pasjonowało go od dawna, czyli projektowaniem. Ukończył Design School w Moskwie i niemal od razu przyszły pierwsze sukcesy. 

Projektant przybędzie do Polski specjalnie po to, by świętować 20-lecie włoskiej maki Axolight. To właśnie dla tej firmy Loginoff stworzył kultowe lampy takie jak Fedora, Mountain View, Urban oraz Urban Mini. Sam model Mountain View był licznie nagradzany, m.in. w 2015 roku w USA (Best of Year Awards) oraz w Rosji w 2016 roku (Best of the Year Elle Decoration).

Spotkanie z projektantem odbędzie się 14 września o godzinie 19 w Warszawie na Mysiej 3. Będzie to wieczór pełen inspiracji i wyjątkowych wrażeń, a przede wszystkim niecodzienna okazja do wysłuchania wykładu designera, spotkania z jego twórczością i osobistych rozmów. Zapraszamy!